Lokal użytkowy na sprzedaż
Hiszpania,
Playa Flamenca
Fantastyczna okazja do wynajęcia nowoczesnego i wszechstronnego lokalu użytkowego w bardzo cenionej wspólnocie Miraflores III w Playa Flamenca, stanowiącej dobrze rozwinięte centrum handlowo-mieszkalne w sercu Orihuela Costa. Otoczony renomowanymi firmami o ugruntowanej pozycji, lokal zapewnia doskonałą widoczność i stały ruch. Obszar ten ma jedną z najwyższych liczb mieszkańców zarejestrowanych w padrón, co gwarantuje stabilny przepływ lokalnych klientów i duże zapotrzebowanie na usługi przez cały rok — ważna zaleta dla firm szukających stabilnej, niesezonowej działalności.
Lokal oferuje 38,50m² powierzchni wewnętrznej oraz atrakcyjny taras frontowy o powierzchni 15,95m², idealny pod oznakowanie, recepcję klientów lub dodatkowe cele komercyjne. Dzięki otwartemu układowi, nowoczesnemu wykończeniu i elastycznej konfiguracji lokal świetnie nadaje się na biura, usługi doradcze, branżę beauty/zdrowie, butik lub działalność specjalistyczną.
Położony na parterze, z łatwym dostępem, znajduje się w dobrze rozwiniętej okolicy o silnej bazie mieszkańców i stałej aktywności handlowej. Playa Flamenca pozostaje jednym z najbardziej pożądanych miejsc dla firm chcących działać w centralnej i rozpoznawalnej części Orihuela Costa.
Oglądanie możliwe od lutego, obecni najemcy opuszczą lokal 31 stycznia 2026.
- Lokal użytkowy:
- na sprzedaż
- Liczba pomieszczeń:
- 0
- Powierzchnia całkowita:
- 38 m2
- Lokalizacja:
- Kraj: Hiszpania województwo: Walencja powiat: Alicante gmina: Orihuela miejscowość: Playa Flamenca