Zabudowania pałacowe wraz z własnym jeziorem i parkiem, położne na dużej działce o pow. ok. 18,5 ha w miejscowości Krąpiel, 10 km od Stargardu.
Pałac zbudowany w 1859 roku przez rodzinę von Bonin, przebudowany na początku XX wieku.
Zbudowany na planie prostokąta, z charakterystyczną cylindryczną basztą od północy. Naokoło park zaprojektowany przez Petera Josepha Lenne, aktualnie ze starymi okazami drzew. W sąsiedztwie pozostałość po zabudowaniach gospodarczych.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10, w odległości 10 km od Stargardu, ok. 40 km od Szczecina.
Jeden z budynków już po remoncie, do ostatecznego wykończenia. Składa się z ponad 20 samodzielnych pokoi z łazienkami, dodatkowym apartamentem
i mieszkaniem na poddaszu oraz kuchniami itp.
Sam pałac ok. 1300 m2 jest aktualnie przygotowany remontu kapitalnego - zbito tynki itp. Na dole duża sala balowa, pod całością podpiwniczenie.
Nieruchomość idealna na: hotel, dom spokojnej starości, ośrodek szkoleniowy, siedzibę firmy itp.
::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Numer oferty: 173/ARM/OS Osoba odpowiedzialna zawodowo: Łukasz Borek Nr licencji zawodowej: 9897