Kawalerka na sprzedaż
Zabrze,
Stefana Czarnieckiego
189 000 PLN
6 019 zł/m2
Opis
Więcej
Do sprzedaży ustawna i przestronna kawalerka o pow. 31,4m2 zlokalizowana w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo dobra również pod inwestycję.
Mieszkanie to ładny duży pokój, szeroki aneks kuchenny, spora łazienka i przedpokój. Mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami, wyposażone w podstawowe meble i sprzęt AGD. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,4m2 oraz część dużego strychu do wspólnego użytku.
Ekspozycja okien - południowy/zachód sprawia, że mieszkanie jest jasne, przyjemnie doświetlone światłem dziennym.
Spory metraż mieszkania oraz praktyczny układ daje poczucie wygody i komfortu przestrzeni. Mieszkanie przed remontem miało osobną kuchnię – można więc wrócić do pierwotnego układu – stawiając ściankę oddzielającą.
Lokalizacja:
Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowego, niskiego bloku po termomodernizacji w Zabrzu przy ulicy Czarnieckiego. Korzystna infrastruktura handlowo-usługowa w wokół.
W bliskiej odległości punkty usługowe, dyskonty spożywcze, paczkomat. Bardzo dobra komunikacja zarówno miejska, jak i wygodny dojazd do centrum Zabrza i miast województwa przed drogę 88, drogę DTŚ oraz autostradę A4.
Informacje dodatkowe:
Czynsz 448 zł +woda
Budynek po termomodernizacji
Ogrzewanie miejskie
Ciepła woda z boilera
Wymienione instalacje (6 lat)
Na podłogach panele i płytki
Na ścianach tynki
Okna PCV
Piwnica 3,4m2
Domofon
Kablówka, internet, telefon
Spółdzielnia REB 2 Zabrze
Stan prawny: Własność
Oferta wyłącznie w agencji DirectHome
Klucze w biurze
Kontakt:
Krzysztof - tel. 608 282 450
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 31,40 m2
- Lokalizacja:
- województwo: śląskie powiat: Zabrze gmina: Zabrze miejscowość: Zabrze ulica: Stefana Czarnieckiego