Kawalerka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów,
Villardczyków
Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- Kabaty przy ul. Villardczyków.
Budynek jest z 2000 roku. Osiedle otoczone zielenią z dostępnymi ścieżkami rowerowymi. Do mieszkania NIE przynależy komórka lokatorska ani miejsce postojowe. Przy ulicy znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Na powierzchnię mieszkania składa się:
- przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym,
-przedpokój
-łazienka z wanną i wc.
Sufit na wysokości ok 2,7m (poza łazienką, gdzie został obniżony).
To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora, który szuka bezpiecznej i wygodnej przestrzeni do życia lub pod wynajem.
Dogodna lokalizacja - okolica oferuje dostęp do infrastruktury. W pobliżu - liczne sklepy (Żabka, Lidl), bazarek, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, apteki, place zabaw, restauracje oraz kawiarnie i punkty usługowe.
Doskonała komunikacja- do przystanku linii autobusowych 400m (ok 5min) i 750m (ok 10min) od stacji metra Kabaty (skąd w ok 20min dojedziemy do stacji Centrum). Dogodny wjazd na obwodnicę S2.
Czynsz - ok. 760zł.
Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 795 327 829, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 35,18 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Ursynów ulica: Villardczyków