Kawalerka na sprzedaż
Warszawa, Mokotów,
Wołoska
599 000 PLN
18 992 zł/m2
Opis
Więcej
Przytulne 1-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i pięknym widokiem na panoramę miasta.
Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 7. piętrze w 16-piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC (również z oknem) oraz ustawnego przedpokoju.
Z okien rozpościera się atrakcyjny widok na panoramę miasta.
Budynek jest zadbany, otoczony zielenią, z dostępem do dwóch wind i całodobowym monitoringiem, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy dostępne są liczne sklepy (Lidl, Carrefour, Biedronka, Żabka), punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. To idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej umożliwia szybkie połączenie z każdą częścią miasta.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154)
--------------------------
Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 31,54 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Mokotów ulica: Wołoska