To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Mokotów, Warszawa, mazowieckie

Kawalerka na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

27,70 m2
535 000 PLN 19 314 zł/m2
Opis

Klimatyczna, słoneczna, wyremontowana kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej.
Zielone i zadbane osiedle.
Budynek  odnowiony z 1969 roku, w bloku dwie windy oraz 2  wejściami z podjazdami.

Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się:
- jasny pokój dzienny  /okna na wschód/ widok  na zielone podwórko, co sprawia, że mieszkanie jest słoneczne i bardzo ciche.
- wyposażona kuchnia
- łazienka z wanną
- schowek lokatorski na tym samym piętrze.
Przed blokiem bezpłatne miejsca parkingowe.

Bardzo dobra lokalizacja-  z doskonałym dojazdem do centrum (nowa linia tramwajowa, liczne autobusy).

Na osiedlu  znajdują się place zabaw, kort tenisowy, boiska, siłownia plenerowa, sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, skwerki, a w odległości bliskiego spaceru znajduje się Park Łazienkowski oraz plaże nad Wisłą.


Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 795 327 829, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia całkowita:
27,70 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Mokotów ulica: Czerniakowska

Podobne oferty w tej lokalizacji