Kawalerka na sprzedaż
Łódź, Śródmieście,
Wólczańska
210 000 PLN
7 016 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Łodzi, blisko Politechniki.
Mieszkanie położone jest na 1 piętrze niedawno odnawianej kamienicy. Składa się z: pokoju (ok. 18 m2), kuchni, toalety i przedpokoju. W kuchni znajduje się kabina prysznicowa.
Okna na południe sprawiają, że jest jasno. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Sprzęt AGD (pralka i lodówka są nowe, jeszcze na gwarancji). Lokal został wyremontowany: wymieniona jest instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Ogrzewanie oraz woda są z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy znajdująca się na parterze komórka lokatorska.
Wejście i wjazd na podwórko zabezpieczone są bramą na pilota i furtką z domofonem. Dodatkowo są domofony do klatek schodowych, a teren jest monitorowany. Zapewnia to poczucie bezpieczeństwa.
Na podwórku są ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Mieszkanie w sam raz dla studenta lub inwestora.
Zapraszam na prezentację.
+48 500 253 592
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. SMGIVO247
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 29,93 m2
- Lokalizacja:
- województwo: łódzkie powiat: Łódź gmina: Łódź miejscowość: Łódź dzielnica: Śródmieście ulica: Wólczańska