Lokal użytkowy na sprzedaż
Koźmin Wielkopolski,
Klasztorna
5 500 000 PLN
2 172 zł/m2
Opis
Więcej
Sprzedam budynek pod Hotel w Kożminie Wielkopolskim przy ul. Klasztornej 70.
Nieruchomość składa się z 8 działek zabudowanych budynkiem przeznaczonym pod noclegi.
Działki o łącznej pow. 3 248,00 m2, częściowo ogrodzone, utwardzone kostką z wyznaczonymi miejscami parkingowymi oraz z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej.
Budynek hotelu o pow. użytkowej 2 553,00 m2, pow. zabudowy 830,00 m2 , 4 kondygnacyjny (3 kondygnacje nadziemne i 1 podziemna), całkowicie podpiwniczony. Posiada restaurację, zaplecze konferencyjne, kręgielnię, bar, salę dyskotekową. Na 2 piętrach znajduje się 30 pokoi (na 68 osób), na podziemnej kondygnacji jest SPA (sauny, pokoje zabiegowe, mini siłownia), kręgielnia, sala dyskotekowa, na parterze są 3 sale konferencyjne, restauracja z salą weselną, (mogą pomieścić do 160 osób), recepcja, lobby, patio, mini bar.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej nr DK15, utwardzonej asfaltowej. Pozostała część działek jest utwardzona kostką betonową stanowiącą parking. Nieruchomość w pełni uzbrojona (woda, gaz, kanalizacja miejska oraz prąd).
Budynek został wykonany z materiałów wysokiej jakości, a jego standard oraz stan techniczny są w idealnym stanie. Obiekt zbywany jest z całym wyposażeniem.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Lokal użytkowy:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 2 532 m2
- Lokalizacja:
- województwo: wielkopolskie powiat: krotoszyński miejscowość: Koźmin Wielkopolski ulica: Klasztorna