Lokal użytkowy na sprzedaż Trzebiatów - 50,4m2
POWIERZCHNIA
50,40 m2
PRZEZNACZENIE
handel
PIĘTRO
parter / 1
Szczegóły oferty 6726/MKN/LS Data dodania: 14 dni temu
- Kategoria Lokale użytkowe na sprzedaż
- Lokalizacja zachodniopomorskie, Trzebiatów
- Powierzchnia całkowita50,40 m2
- Powierzchnia działki297 m2
-
Cena
199 000 zł
- Cena za m2 3 948,41 zł/m2
- Piętro Parter
- Liczba pięter w budynku 1
- Rok budowy 1920
- Forma własności ODRĘBNA WŁASNOŚĆ
- Przeznaczenie handel
- Kształt działki PROSTOKĄT
- Informacje dodatkowe:
- kanalizacja, ogrzewanie
Lokalizacja
Opis oferty
Lokal użytkowy w kamienicy - doskonała lokalizacja blisko centrum.
Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50,40 m2, położony na parterze klimatycznej kamienicy w doskonałej lokalizacji - zaledwie 300 metrów od dworca PKP i PKS, a także w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.
Lokal składa się z:
-przestronnej sali głównej, idealnej do prowadzenia działalności usługowej, handlowej lub biurowej
-łazienki dla personelu
-łazienki dla klientów
-sali solarium (możliwość adaptacji na inne pomieszczenie według potrzeb)
-korytarza
-zaplecza socjalnego zapewniającego wygodę w codziennym funkcjonowaniu.
Układ pomieszczeń jest przemyślany i praktyczny, a położenie na parterze zapewnia łatwy dostęp dla klientów oraz widoczność z ulicy, co sprzyja prowadzeniu działalności komercyjnej.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej znakomita lokalizacja - bliskość komunikacji miejskiej, dworców oraz centrum miasta sprawia, że miejsce to jest doskonale skomunikowane i atrakcyjne zarówno dla klientów, jak i pracowników.
To idealna propozycja dla osób poszukujących lokalu z potencjałem w prestiżowej, dobrze skomunikowanej części miasta.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację
Aneta Garbacz tel. 660pokaż telefon
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 7pokaż telefon
CENTRALA FIRMY:
+48 5pokaż telefon
biuro@mikuskontaktuj się
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 9pokaż telefon
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 9pokaż telefon
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl
:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Numer oferty: 6726/MKN/LS
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Aneta Garbacz
Nr licencji zawodowej: 17866
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości