ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

150,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

handel

ico pietro

PIĘTRO

parter

Szczegóły oferty 27/1864/OLS

Lokalizacja

Jeniniec

Opis oferty

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, stanowiący niezależny budynek o powierzchni 150 m2.

Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: duża sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne, magazyn, WC oraz piwnica. Budynek posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1745 m2 (użytkowanie wieczyste).

Dostępne media: energia elektryczna, siła, woda. Budynek wyposażony we własne centralne ogrzewanie, zasilane piecem na paliwo stałe.

Przez wiele lat z powodzeniem prowadzony był w nim sklep spożywczy. Obiekt bardzo dobrze zlokalizowany, widoczny z ulicy, z miejscem na własny parking.

Nieruchomość wymaga remontu.

Zapraszamy na prezentację!

Numer oferty w biurze: 27/1864/OLS

Przedstawione propozycje mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających/Wynajmujących i mogą ulec zmianie.

Posiadamy licencję zawodową nr 20586 nadaną:
- w trybie przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami,
- przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Szanowni Państwo,
uczestnictwo w prezentacji nieruchomości prowadzonej przez pośrednika w obrocie nieruchomościami, wymaga podania danych osobowych oraz podpisania zgody na świadczenie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.

W przypadku zakupu nieruchomości z rynku wtórnego, oprócz ceny sprzedaży, należy uwzględnić dodatkowe koszty, takie jak: podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC), wynagrodzenie notariusza, opłaty sądowe, koszty wypisów oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości za obsługę transakcji.

Przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego, kupujący jest zwolniony z obowiązku uiszczenia podatku od czynności cywilnoprawych (PCC).

W przypadku najmu, oprócz miesięcznego czynszu i opłat eksploatacyjnych, należy liczyć się z obowiązkiem wniesienia kaucji dla właściciela nieruchomości oraz jednorazowej opłaty za obsługę przez biuro nieruchomości.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Numer oferty: 27/1864/OLS
Nr licencji zawodowej: 20586

Statystyki ogłoszenia:

oko