Działka budowlana na sprzedaż Sulejówek, Batorego - 1251,0m2
POWIERZCHNIA
1 251 m2
RODZAJ DZIAŁKI
budowlana
DROGA DOJAZDOWA
-
Szczegóły oferty EMP-GS-9439
- Kategoria Działki i grunty na sprzedaż
- Lokalizacja mazowieckie, Sulejówek, Batorego
-
Powierzchnia
całkowita 1 251 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
470 000 zł
- Cena za m2 375,70 zł/m2
- Rodzaj działki budowlana
- Kształt działki litera l
- Ogrodzenie działkiinne
Lokalizacja
Opis oferty
Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.239524, 21.287329
https://maps.app.goo.gl/RTL222KubAKkyeuKA
Sulejówek, ul. Batorego
obręb 50, numer ewidencyjny 175/2
Media
prąd, woda, gaz, kanalizacja - w ulicy
Wymiary
22m x 40m
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol 16MN) - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, to jest: budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze, budynki gospodarcze i garażowe wraz z dojazdami i drogami wewnętrznymi, miejscami postojowymi, dojściami, zielenią przydomową, obiektami małej architektury oraz urządzeniami technicznymi i obiektami liniowymi infrastruktury technicznej.
Dopuszcza się sytuowanie budynków mieszkalnych jednorodzinnych ścianą zewnętrzną bezpośrednio przy granicy działki budowlanej, w przypadku sytuowania budynków w formie bliźniaczej, a także na zasadach określonych w pkt 3; nie dopuszcza się zabudowy w formie szeregowej.
Dopuszcza się sytuowanie budynków gospodarczych i garażowych ścianą zewnętrzną bezpośrednio przy granicy działki budowlanej; 5) dopuszcza się sytuowanie budynków gospodarczych i garażowych jako wolno stojących lub jako dobudowanych/wbudowanych w/do budynku mieszkalnego jednorodzinnego; 6) zakazuje się lokalizacji tymczasowych obiektów budowlanych, za wyjątkiem obiektów zaplecza budowy, sezonowych ogrodów kawiarnianych, a także tymczasowych obiektów infrastruktury technicznej wymienionych w §11; 7) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 60% powierzchni działki budowlanej; 8) powierzchnia zabudowy: nie więcej niż 30% powierzchni działki budowlanej; 9) intensywność zabudowy: nie więcej niż 0,7 na działce budowlanej, nie mniej niż 0,01 na działce budowlanej
Maksymalna wysokość budynków - 12 m, za wyjątkiem budynków gospodarczych i garażowych, dla których ustala się maksymalną wysokość - 5 m;
Geometria dachu budynków - dachy płaskie i pochyłe: dwu lub wielospadowe o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci dachowych w granicach od 25° do 45°.
Zapraszam do kontaktu
Maciej Adamczyk
883pokaż telefon
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: EMP-GS-9439
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości