ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1 305 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

polna

Szczegóły oferty HEX712325

Lokalizacja

Robakowo, Zacisze

Opis oferty

Działka budowlana  o powierzchni 1305 z wodą, gazem i prądem w drodze oddalonej około 100m od działki.

Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym: działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego zakładającym zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z niezależnym budynkiem gospodarczym np. garaż. Możliwość zabudowy piętrowym domem(można zrobić dwa lokale mieszkalne) ze skośnym dachem.

Możliwość prowadzenia usług nie uciążliwych dla funkcji mieszkaniowej.

Maksymalna wysokość 9m do kalenicy.

Działka znajduje się na polanie z malowniczym widokiem na okoliczne lasy. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości objęte planem zagospodarowania przestrzennego zakładającym zabudowę mieszkalną niską i las.

Robakowo - miejscowość sąsiadująca z Luzinem (przystanek SKM 2km, dom handlowy, szkoła, przychodnia, przedszkola), oddalona koło 10 kilometrów od centrum Wejherowa, 4 km od węzła na drodze S6 "droga Lęborska"  - świetna komunikacja z Gdynią i Gdańskiem.

Dostępne inne działki na tej polanie w cenie od 180 do 200 zł/m2.
link do geoportalu: 
Numer oferty: HEX712325
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Jacek Rostankowski

Statystyki ogłoszenia:

oko