ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

3 000 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

siedliskowa

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

asfaltowa

Szczegóły oferty 10349/3685/OGS

Okolica:
szkoła, przedszkole, las, park

Lokalizacja

Radawiec Duży

Opis oferty


Działka 3000 m² – Radawiec Duży, gmina Konopnica
Pierwsza linia zabudowy | Warunki zabudowy na siedlisko | Media na działce | Blisko Lublina
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m², położona w miejscowości Radawiec Duży, gmina Konopnica, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.
Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze gminnej, co zapewnia wygodny dostęp oraz możliwość łatwego uzbrojenia i zagospodarowania terenu.

Najważniejsze informacje:
  • Powierzchnia: 3000 m²
  • Wymiary działki: ok. 50 m szerokości x 60 m długości
  • Położenie: pierwsza linia zabudowy
  • Dojazd: bezpośrednio z drogi gminnej
  • Kształt: regularny, prostokątny, idealny pod zabudowę siedliskową
Media:
  • Gaz – na działce
  • Wodociąg – na działce
  • Prąd – w bezpośrednim sąsiedztwie działki

Warunki zabudowy:
Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na siedlisko, co umożliwia realizację inwestycji obejmującej dom jednorodzinny oraz budynki gospodarcze.
Lokalizacja i otoczenie:
Radawiec Duży to atrakcyjna miejscowość w gminie Konopnica, z doskonałym dojazdem do Lublina (ok. 15 minut samochodem).
Okolica jest spokojna, z przewagą zabudowy jednorodzinnej i siedliskowej, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do miasta oraz infrastruktury
W sąsiedztwie tereny zielone i pola, co gwarantuje prywatność i komfort życia wśród natury.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 10349/3685/OGS

Statystyki ogłoszenia:

oko