Działka na sprzedaż Kozia Góra,
229 000 PLN
118 zł/m2
Opis
Więcej
SZWAJCARIA KASZUBSKA. DZIAŁKA BUDOWLANA OBJETAM MPZP. Budownictwo jednorodzinne i usługi nieuciążliwe.
Działka o powierzchni 1 945 m2 o niebywałych walorach krajobrazowych, położona w uroczym zakątku osady Szklana Góra, należąca do sołectwa Kozia Góra, Gmina Przywidz. Dzieli ją zaledwie niecały kilometr od jeziora Przywidzkiego. Otoczona jest pięknymi lasami bukowymi.
Ukształtowanie terenu lekko pagórkowate, widok na łąki i las, w sąsiedztwie zabudowa siedliskowa, letniskowa i domki jednorodzinne. Cicha, spokojna okolica. Działka z dwóch stron ma płot.
Dojazd do działki drogami asfaltowymi i utwardzonymi, ostatni odcinek drogi ulicy Kminkowej do wytyczenia.
W ulicy Zielnej w odległości około 60 m jest woda i prąd. Przybliżone wymiary 38 m na 49 m.
W aktualnym miejscowy planie zagospodarowania przestrzennego działka ma funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej o symbolu 4.MN/U.
Działka jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej Kminkowej, która łączy się z drogą gminną.
Lokalizacja: 54.207548, 18.382214
ODLEGŁOŚCI:
3,5 km do Mierzeszyna, gdzie jeździ autobus na trasie Trzepowo-Pruszcz Gdański-Gdańsk, znajdują się tu sklepy, szkoła podstawowa i kościół.
8,5 km do Przywidza, który znany jest ze swoich walorów turystycznych, znajduje się tu również siedziba władz gminy.
18 km Straszyn, skąd już blisko do autostrady i obwodnicy trójmiasta.
W celu uzyskania wiarygodnych informacji proszę o kontakt telefoniczny.
Przeprowadzę Cię bezpiecznie przez cały proces zakupu nieruchomości, mam 17 letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania, współpracujemy od lat ze sprawdzonymi doradcami finansowymi.
- Działka:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 1 945 m2
- Lokalizacja:
- województwo: pomorskie powiat: gdański gmina: Przywidz miejscowość: Kozia Góra