Urokliwa działka rekreacyjna z murowanym domkiem 30m2 Kielce, Uroczysko, Zacisze - 350,0m2
POWIERZCHNIA
350 m2
RODZAJ DZIAŁKI
rekreacyjna
DROGA DOJAZDOWA
asfaltowa
Szczegóły oferty 344 Data dodania: wczoraj
- Kategoria Działki i grunty na sprzedaż
- Lokalizacja świętokrzyskie, Kielce, Uroczysko, Zacisze
-
Powierzchnia
całkowita 350 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
65 000 zł
- Cena za m2 185,71 zł/m2
- Rodzaj działki rekreacyjna
- Forma własności dzierżawa
- Mediaprąd, woda
- Droga dojazdowaasfaltowa
- Ogrodzenie działkimetalowe
Lokalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD ogrodzona o powierzchni 350m2, z dużym murowanym domkiem, położona na przepięknym Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Zacisze 2" w Kielcach, na os.Uroczysko przy ul.Jeleniowskiej.
Działka uzbrojona: z dostępem do wody z sieci miejskiej oraz prądu.
Domek duży murowany ok.30m2 (na dole) z kuchnią i pomieszczeniami użytkowymi oraz zadaszoną werandą, użytkowym poddaszem, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z boku domu, toaleta i kompostownik. Domek umeblowany i wyposażony, m.im: wyposażona kuchnia z podłączoną wodą, w części wypoczynkowej kanapy oraz meble. Dom posiada kominek, może pełnić rolę całorocznego, czyli w chłodniejsze dni można również miło spędzać czas i się ogrzać w środku. Na działce jest także duża huśtawka ogrodowa. Na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem oraz wszystkimi narzędziami, które na pewno się przydadzą.
Na działce jest sporo miejsca do własnej dowolnej aranżacji, np.: basen, trampolina, leżaki, grill, itp.
Cały teren ogródków działkowych jest oświetlony i monitorowany, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
Spokojne i miłe sąsiedztwo. Działka urządzona jest w taki sposób, aby zapewnić sporo prywatności i swobody.
Nasadzenia: krzewy i drzewka owocowe oraz ozdobne, m.in: jabłonki, śliwy, wiśnie, orzech, winogron, agrest, porzeczka czarna i czerwona, borówki amerykańskie, jagody kamczackie, kilka odmian pięknych wieloletnich krzewów i kwiatów.
Duży parking samochodowy, możliwość wjazdu autem pod samą działkę. Łatwy dojazd, również komunikacją miejską.
Działka będzie idealnym miejscem dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, miło spędzić czas z dziećmi, wśród rodziny czy znajomych, albo zrelaksować się samemu, bez konieczności dalekich wyjazdów.
Zapraszam do kontaktu i polecam!!
Martyna Grubert
Tel: 727pokaż telefon
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 344
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości