Działka na sprzedaż Habdzin,
3 100 000 PLN
220 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż duża foremna działka w miejscowości Łęg, kilka kilometrów na wschód od Konstancina-Jeziorny, w stronę Wisły. Działka leży w okolicach miejscowości Opacz i Habdzin i ma powierzchnię 14098 m2. Numer działki 403/6.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest na siedlisko/zabudowę zagrodową. Ma wydane ważne pozwolenie na budowę na prezentowany na makiecie projekt siedliska. Siedlisko składa się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 460 m2, budynku garażowego o powierzchni użytkowej 150 m2 i magazynu płodów rolnych o powierzchni 140m2.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 100 na 140 metrów. Graniczy bezpośrednio z drogą gminną, jest z niej wyznaczony i zrobiony zjazd na działkę. Wszystkie media są w drodze - prąd, gaz, woda i kanalizacja. Po drugiej stronie ulicy budują się małe budynki jednorodzinne na małych działkach. W bezpośrednim otoczeniu działki znajdują się pola uprawne i pastwiska.
Niewątpliwym walorem działki jest jej lokalizacja, wielkość, foremny kształt, ważne pozwolenie na budowę i gotowy projekt siedliska, wszystkie media w drodze, w tym przyłącze gazu i kanalizacji. Równocześnie działka oferuje dogodny dojazd do Konstancina i Warszawy, który ma się jeszcze poprawić, gdy wybudowana zostanie tzw. obwodnica Konstancina.
Zapraszam do kontaktu, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
- Działka:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 14 098 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: piaseczyński gmina: Konstancin-Jeziorna miejscowość: Habdzin