ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

50 000 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

rolna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

asfaltowa

Szczegóły oferty 604/14150/OGS Data dodania: dzisiaj

Okolica:
las

Lokalizacja

Dąbrówka Nowa

Opis oferty

TEREN INWESTYCYJNY 5 HA | DĄBRÓWKA NOWA | W POBLIŻU PLANOWANEJ S10
Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni około 50 000 m², czyli aż 5 hektarów, położony w Dąbrówce Nowej.
To propozycja dla deweloperów, inwestorów oraz przedsiębiorców, którzy szukają dużego gruntu z potencjałem rozwoju i dogodnym położeniem względem Bydgoszczy.
NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
  • około 50 000 m² – 5 hektarów gruntu,
  • atrakcyjna lokalizacja w Dąbrówce Nowej,
  • w niedalekiej odległości planowany jest przebieg drogi ekspresowej S10,
  • bardzo dobry potencjał inwestycyjny,
  • możliwość realizacji większego przedsięwzięcia i etapowania inwestycji,
  • bliskość Bydgoszczy oraz głównych szlaków komunikacyjnych,
  • duży areał pozwalający na kompleksowe zaplanowanie przyszłej inwestycji.
S10 – WAŻNY ATUT DLA INWESTORA
Jednym z istotnych argumentów przemawiających za lokalizacją jest planowany rozwój infrastruktury drogowej i przebieg drogi ekspresowej S10 w rejonie nieruchomości.
Nowa infrastruktura może w przyszłości dodatkowo zwiększyć dostępność komunikacyjną tego obszaru oraz jego atrakcyjność inwestycyjną. Dla inwestora oznacza to potencjalnie lepszy dostęp do Bydgoszczy, tras tranzytowych oraz innych kluczowych punktów regionu.
5 HEKTARÓW – SKALA DLA POWAŻNEJ INWESTYCJI
Powierzchnia 50 000 m² daje możliwość stworzenia dużego, kompleksowego projektu. W zależności od obowiązujących zapisów planistycznych oraz uzyskanych decyzji administracyjnych teren może stanowić interesującą bazę pod inwestycję mieszkaniową, usługową, komercyjną lub inne przedsięwzięcie wymagające dużego areału.
Duża powierzchnia daje również możliwość etapowania inwestycji, co może być istotnym argumentem z punktu widzenia strategii inwestora.
LOKALIZACJA Z POTENCJAŁEM
Dąbrówka Nowa znajduje się w obszarze dynamicznie rozwijającej się aglomeracji bydgoskiej. Połączenie dużej powierzchni gruntu, bliskości miasta oraz planowanego rozwoju infrastruktury drogowej sprawia, że jest to lokalizacja, którą warto rozpatrywać w perspektywie długoterminowej.

5 hektarów w jednym kompleksie + rozwój infrastruktury + bliskość Bydgoszczy = oferta z dużym potencjałem dla inwestora.
Zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości, jej przeznaczenia oraz możliwości zagospodarowania.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę również w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania zakupu.

Radek – Simple Dom
577pokaż telefon
✉️
Let's talk – I also provide service in English.


Zawarte powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. W grupasimple.pl Sp. z o.o. dbamy o to, aby treści prezentowane w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje dotyczące ofert pochodzą z oświadczeń sprzedających, a my dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej wiarygodne. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 604/14150/OGS

Statystyki ogłoszenia:

oko