ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

21 900 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

gospodarstwo rolne

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty 555146

Lokalizacja

Czarny Las

Opis oferty


Na sprzedaż działka rolna 2,19 ha - Czarny Las, powiat piaseczyński.
Ziemia w tej lokalizacji to nie tylko inwestycja w grunt, ale także w przyszłość - teren rozwijającego się regionu z dużym potencjałem.
Częściowo zalesiony teren (35%) nadaje działce wyjątkowego charakteru - idealny dla osób ceniących ciszę, naturę i przestrzeń.

Lokalizacja:
Oferujemy na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,19 ha, położony w malowniczej miejscowości Czarny Las (identyfikator 141801_5.0014.115), w powiecie piaseczyńskim - zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy samochodem od Warszawy.
W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Czechówek Wschodni, do której kursuje linia kolei mazowieckich R8 łącząca Warszawę z Radomiem przez Piaseczno i Górę Kalwarię. 

Teren nie objęty MPZM. Dostęp do drogi gminnej zapewnia wygodny dojazd i potencjał na przyszły rozwój np.  przekształcenie gruntów pod zabudowę jednorodzinną. 

Potencjał inwestycyjny:
  • Możliwość prowadzenia działalności rolnej lub agroturystycznej.
  • Idealna lokata kapitału - działki w tej okolicy zyskują na wartości
  • Bliskość terenów zielonych, lasów i rozbudowującej się infrastruktury

Powierzchnia: 21 900 m² (2,19 ha)

Marzysz o inwestycji w ziemię z potencjałem? Ta działka to idealna okazja!
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy więcej informacji i umówimy się na prezentację w terenie.
Numer oferty: 555146

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości