ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

3 358 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

inna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty PRF-GS-7482 Data dodania: wczoraj

Lokalizacja

Charcice

Opis oferty


PIĘKNA DZIAŁKA NA POJEZIERZU SIERAKOWSKIM NAD JEZIOREM RADZISZEWSKIM

Polecam Państwu pięknie położoną działkę z linią brzegową. Jest ona zlokalizowana w sercu Pojezierza Sierakowskiego, w miejscowości Charcice nad Jeziorem Radziszewskim.
Wokół przepiękne tereny jezior oraz lasów, malownicza okolica sprzyjająca odpoczynkowi i reakreacji, zaledwie godzinę jazdy od Poznania.

Dla działki nie wydano aktualnie żadnych warunków zabudowy. W planie ogólnym ma ona status rolny ale można występować o warunki na siedlisko, obiekty związane z produkcją rolną (również łowisko). 
Można też postawić przyczepę lub obiekt rekreacyjny nie związany na stałe z gruntem, taki stoi na działce obok, i korzystać z uroków tego cichego, oddalonego od siedzib ludzkich miejsca.

Do działki jest doprowadzona woda.
Co ciekawe, internet w telefonie (Orange) w tym miejscu, pokazywał mi prędkość 385 Mbps.

To jedna z trzech sprzedawanych przez właściciela działek. Pozostałe mają powierzchnię:
4135 mkw (ta ma malowniczy staw). - 200 000 PLN
3029 mkw - 160 000 PLN
3358 mkw - 160 PLN

Zapraszam do obejrzenia działki i pięknej wycieczki na łono natury.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Janicka - Dyrektor (licencja nr: 23037)

--------------------------

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.



Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: PRF-GS-7482
Nr licencji zawodowej: 23037

Statystyki ogłoszenia:

oko