ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

450 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

rekreacyjna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty 150602 Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja

Bożenkowo

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowana działka rekreacyjna na terenie ROD w Bożenkowie. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą, z zachowaniem świetnej komunikacji z miastem.

Najważniejsze atuty:

Lokalizacja: Tylko 13 km od Bydgoszczy. W pobliżu (1,7 km) znajduje się sklep oraz przystanek autobusowy.

Bliskość natury: Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 90 metrów od rzeki Brdy.

Standard: Murowany domek po generalnym remoncie wnętrza, w pełni umeblowany i gotowy do użytkowania.

Charakterystyka domku i działki:
Działka o powierzchni 450 m² jest w całości ogrodzona, z licznymi nasadzeniami zapewniającymi prywatność. Na jej terenie przygotowano miejsce parkingowe dla 2 samochodów.

Wnętrze domku (pokoje wykończone panelami i płytkami):

Salon (14 m²): jasny, ustawny i przestronny.

Sypialnia (7 m²): wyposażona w dużą, pojemną szafę.

Kuchnia: w zabudowie, z widokiem na ogród; wyposażona w lodówkę i zamrażarkę.

Łazienka: z kabiną prysznicową i wydajnym bojlerem elektrycznym.

Dodatki: Duży taras idealny na poranną kawę, piwnica oraz dodatkowy schowek na narzędzia.

Dodatkowe informacje:

Teren ogródków działkowych zadbany, ogrodzony, brama otwierana systemem GSM, woda z ujęcia głównego ROD. Dodatkowym atutem jest również dostępny dla działkowców parking dla gości, plac zabaw oraz boisko.

Nie przegap okazji! Zainwestuj w przyszłość i spełnij swoje marzenie o własnym domu w pięknej i spokojnej okolicy.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Łukasz Letmański
kom. 515pokaż telefon
e-mail:
Biuro nieruchomości Housing Market

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Numer oferty: 150602
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Łukasz Letmański

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości