ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

423,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

3 578 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

12

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

inny

Szczegóły oferty 372/3088/ODS Data dodania: wczoraj

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja opolskie, Zawadzkie
  • Powierzchnia całkowita423 m2
  • Powierzchnia
    działki
    3 578 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    619 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,77% na dz. 01.06.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 1 463,36 zł/m2
  • Liczba pokoi 12
  • Liczba pięter w budynku 1
  • Dostępne od16.06.2026r.
  • Rodzaj domu inny
  • Rok budowy 1820
  • Materiał cegła
  • Kształt działki prostokąt
  • Mediawoda, prąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne
Okolica:
szkoła, przedszkole, las

Lokalizacja

Zawadzkie

Opis oferty

Okazała willa, zlokalizowana przy ulicy Opolskiej 12 w Zawadzkiem na trzydziestopięcioarowej, zadrzewionej działce. Ta piękna nieruchomość wymaga remontu, co daje ogromne możliwości adaptacyjne a potencjalny Kupujący nie płaci za aranżację, która mu się nie podoba lub nie odzwierciedla jego koncepcji na ten obiekt. Całkowita powierzchnia użytkowa to aż 423m2 - przestronne i wysokie pomieszczenia na dwóch kondygnacjach, które mogą być salami restauracyjnymi, gabinetami lekarskimi, fizjoterapeutycznymi, lekcyjnymi czy gdyby historia chciała zatoczyć krąg- przedszkolnymi :); ogromna przeszklona weranda, która urzeka już od wejścia..
Możliwości jest wiele.
Willa jest podpiwniczona, ogrzewana kotłem olejowym. Jeśli chodzi o modernizacje- został wymieniony dach a poddasze tego obiektu to dodatkowa spora przestrzeń do wykorzystania.
Działka ma 3578m2 dzięki czemu nie będzie problemu z wygospodarowaniem miejsca na parking. W skład tej nieruchomości wchodzi także murowany budynek gospodarczy z wydzielonymi mniejszymi komórkami.


W przypadku tej oferty, wynagordzenie biura RE/MAX Plus pokrywa w całości SPRZEDAJĄCY

Dla klientów kupujących niespodzianka, 15% rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin Opole

Bezpłatnie pomagamy w doborze najlepszego sposobu kredytowania zakupu nieruchomości.


Szczegóły oferty:

Marta Korbańska
Agent Nieruchomości

RE/MAX Plus

45-011 Opole
Ul. Koraszewskiego 7-9

www. remax- opole .pl

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
RE/MAX PLUS Opole ul. Koraszewskiego 7-9 www.remax-opole.pl tel. 77 4pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 372/3088/ODS
Nr licencji zawodowej: 19432

Statystyki ogłoszenia:

oko