ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

55,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 236 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

inny

Szczegóły oferty SDRUSO710 Data dodania: wczoraj

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Zaręby
  • Powierzchnia całkowita55 m2
  • Powierzchnia
    działki
    1 236 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    129 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,77% na dz. 20.04.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 2 345,45 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Dostępne od18.05.2026r.
  • Rodzaj domu inny
  • Rok budowy 1965
  • Materiał pustak
  • Mediaprąd
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne

Lokalizacja

Zaręby

Opis oferty

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej okolicy w miejscowości Zaręby, gmina Chorzele. Na działce o powierzchni 1236 m² znajduje się parterowy dom wolnostojący o powierzchni około 55 m².

Budynek od pewnego czasu nie był użytkowany, dlatego wymaga kompleksowej modernizacji i dostosowania do współczesnych standardów. To propozycja dla kogoś, kto szuka nieruchomości w niskiej cenie i chce przeprowadzić prace wykończeniowe całkowicie według własnego projektu.


Media:

Dużym atutem są media  prąd, woda oraz kanalizacja znajdują się bezpośrednio na działce, co znacznie ułatwi i przyspieszy wszelkie prace przy budynku


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SDRUSO710

Statystyki ogłoszenia:

oko