Dom na sprzedaż Wołuszewo - 160,6m2
POWIERZCHNIA
160,60 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
1 000 m2
LICZBA POKOI
6
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 923/1621/ODS
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja kujawsko-pomorskie, Wołuszewo
- Powierzchnia całkowita160,60 m2
-
Powierzchnia
działki 1 000 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
890 000 zł
- Cena za m2 5 541,72 zł/m2
- Liczba pokoi 6
- Liczba pięter w budynku 2
- Rodzaj domu wolnostojący
- Rok budowy 2003
- Forma własności własność
- Materiał cegła
- Kształt działki kwadrat
- Kuchniaz oknem
- Mediagaz, prąd
- Kanalizacjaszambo
- Droga dojazdowautwardzona
- Ogrodzenie działkisiatka
Lokalizacja
Opis oferty
Przedstawiam ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Wołuszewie. 17 km od Torunia, zaraz przy granicy administracyjnej z Ciechocinkiem.
Do miejscowości dojeżdża komunikacja podmiejska, co zapewnia swobodny dojazd dla osób niezmotoryzowanych zarówno do Torunia jak i Ciechocinka
W promieniu 0,5 km znajduje się Szkoła Podstawowa w Wołuszewie ( swobodny dojazd autem oraz bezpieczne dojście pieszo boczną drogą), sklep spożywczy a w odległości 2,4 km Szkoła Podstawowa w Ciechocinku a Szkoła Podstawowa
Dom położony jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Dojazd do posesji z głównej drogi, prowadzi drogą utwardzoną.
Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni 1000 m2. Zasiany i zadbany trawnik, obsadzone tuje i zaaranżowany taras stanowią idealne miejsce do relaksu w piękne, letnie dni.
Dom wybudowany został w 2003 r., według projektu DM-6083 z drobnymi zmianami.
Na parterze znajduje się:
- przestronny hall,
- pokój z dużym oknem balkonowym,
- widna kuchnia z pełnym wyposażeniem,
- WC,
- salon z jadalnią i wyjściem na przestronny taras.
Na piętrze znajdziemy:
- 4 sypialnie,
- łazienkę z wanną i prysznicem,
- wejście na strych, który stanowi dodatkowe pomieszczenie do przechowywania.
Budynek ogrzewany jest piecem (nowszej generacji) olejowym marki Viessmann. Na dachu położone są panele fotowoltaiczne, dzięki którym można zmniejszyć rachunki za prąd.
Na terenie działki jest przyłącze gazu oraz murowane dwukomorowe szambo.
Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, można wejść i zamieszkać od razu i z czasem aranżować wnętrze domu według swoich potrzeb.
Dom jest idealnym miejscem dla dużej rodziny, osób, które potrzebują przestrzeni, by pracować z domu oraz takich, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki.
Zapraszam na prezentacje
Opiekun oferty
Paulina Fabiańska
501pokaż telefon
*Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.*
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 923/1621/ODS
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości