Dom na sprzedaż Wobały - 120,0m2
Oferta na wyłączność
POWIERZCHNIA
120,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
5 000 m2
LICZBA POKOI
3
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 12406/4300/ODS Data dodania: 20 dni temu
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja warmińsko-mazurskie, Wobały
- Powierzchnia całkowita120 m2
-
Powierzchnia
działki 5 000 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
295 000 zł
- Cena za m2 2 458,33 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Rodzaj domu wolnostojący
- Materiał cegła
- Kształt działki nieregularny
- Kuchniaoddzielna
- Mediawoda, prąd
- Kanalizacjaszambo
- Droga dojazdowaasfaltowa
- Ogrodzenie działkiinne
- Okolica:
- las
Lokalizacja
Opis oferty
MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE W SUWAŁKACH!
*** OK 0,5 HA ZIEMI *** CISZA I SPOKÓJ ***
Jeżeli szukasz swojego miejsca, gdzie mógłbyś uciec od zgiełku miasta i odpocząć, to ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!
Mamy do zaoferowania na sprzedaż wyjątkowe siedlisko, znajdujące się w odosobnieniu, w gminie Dubeninki.
Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni 120 m2 i dwóch budynków gospodarczych o powierzchniach ok. 25 m2 oraz 58 m2. Możliwość wykorzystania poddasza, które aktualnie jest nieużytkowe. Wokół budynków znajdują się liczne nasadzenia krzewów, drzew (w tym owocowych), co zwłaszcza latem pozytywnie nastraja i wprowadza w błogi stan relaksu.
Działka wokół siedliska nie jest jeszcze wydzielona, dlatego jest możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni niż 1ha.
Media: prąd, woda z wodociągu, telekomunikacja (telefon stacjonarny, możliwość podłączenia Internetu), szambo szczelne.
Dojazd NOWĄ drogą ASFALTOWĄ!
Dom ogrzewany piecem c.o. (drewno, węgiel), umiejscowionym w piwnicy.
Wobały to malownicza wieś położona niedaleko Puszczy Romnickiej. Bliskość przyrody i malownicze krajobrazy spodobają się miłośnikom natury i odpoczynku. W niedalekiej odległości znajduje się miasteczko Żytkiejmy (8km), gdzie znajdziemy takie udogodnienia jak: sklepy, pocztę, szkoła, ośrodek zdrowia. Najbliższe większe miasta to: Gołdap (33 km) i Suwałki (40 km). W okolicy znajduje się także szereg atrakcji turystycznych, m.in.: mosty w Stańczykach (10 km), uzdrowisko Gołdap z Piękną Górą, Trójstyk Granic Wisztyniec, w pobliżu znajduje się również Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.
Brzmi ciekawie? Koniecznie umów się na bezpłatna prezentację tej nieruchomości i zasmakuj życia na wsi.
GORĄCO POLECAMY!
Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 12406/4300/ODS
Statystyki ogłoszenia: