Dom na sprzedaż Świerklaniec, Świerklaniec - 164,0m2
Oferta na wyłączność
POWIERZCHNIA
164,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
950 m2
LICZBA POKOI
4
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 113
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja śląskie, Świerklaniec, Świerklaniec
- Powierzchnia całkowita164 m2
-
Powierzchnia
działki 950 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
1 399 000 zł
- Cena za m2 8 530,49 zł/m2
- Liczba pokoi 4
- Liczba pięter w budynku 1
- Rodzaj domu wolnostojący
- Forma własności własność
- Materiał inny
- Mediaprąd
- Kanalizacjamiejska
- Droga dojazdowaasfaltowa
- Ogrodzenie działkimetalowe
- Informacje dodatkowe:
- taras, garaż, internet, kuchnia wyposażona, umeblowane
Lokalizacja
Opis oferty
Klimatyczny dom z pełnym umeblowaniem szuka nowych właścicieli!!! Blisko las!!!
Jeśli szukasz domu do którego chcesz się od razu wprowadzić mam idealną propozycję dla Ciebie. Wyjątkowo klimatyczny i solidnie wybudowany dom czeka na NOWEGO WŁAŚCICIELA. Dom znajduje się w Świerklańcu w bardzo spokojnej okolicy w niedalekiej odległości od lasu (ok 120m odległości) czyli idealne miejsce na poranny jogging, weekendowy relaks czy spacer. WAŻNE!!! DOM SPRZEDAWANY Z PEŁNYM UMEBLOWANIEM.
Parter domu to wiatrołap z możliwością zabudowania szafy, toaleta w kolorystyce bieli i drewna idealnie komponuje się z pozostałymi pomieszczeniami na parterze, kuchnia z białymi klasycznymi meblami wykonanymi pod indywidualne zamówienie, wyposażona w niezbędny sprzęt AGD, jadalnia z owalnym drewnianym stołem i krzesłami, salon z bio-kominkiem oraz taras z wyjściem bezpośrednio do dużego ogrodu który zapewnia nam relaks przy szumie drzew. Nie powtarzalnego klimatu dodają precyzyjnie dobrane dodatki które idealnie komponują się z całym domem. Na piętro domu poprowadzą nas dębowe schody. Na górze znajdziemy trzy niezależne sypialnie w tym jedna z garderobą. Łazienka która znajduje się na piętrze jest bardzo przestronna znajdują się w niej dwie umywalki, prysznic a wolnostojąca wanna na pięknych posrebrzanych nóżkach dopełnia jej całość.
Dom głównie w kolorystyce ciepłego beżu i delikatnych szarości. NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW.
Taras znajdujący się tuż przy salonie został wykonany z modrzewia. Jest to idealne miejsce na poranną kawę przy której delikatne słoneczne promienie będą nas ogrzewać czy wieczorny relaks przy ptasim śpiewie.
Duży ogród pozwala nam na przeróżne możliwości. Rodzina z małymi dziećmi bez problemu umieści na nim domek drewniany, piaskownice, huśtawki czy basen. A jeśli chcesz stworzyć strefę relaksu dla siebie z jacuzzi, sauną czy basenem ten ogród daje Ci tą możliwość.
Dom o powierzchni całkowitej ok 164m2 usytuowany jest na działce 950m2 Nieruchomość bardzo dobrze wybudowana dobrze ocieplona, utrzymana w klasycznym stylu. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego o grubości 44cm plus 15cm styropianu,rolety zewnętrzne w całym domu, dodatkowo w oknach na parterze żaluzje wewnętrzne dodające niepowtarzalnego klimatu, drzwi wewnętrzne firmy POL-SKONE, brama garażowa firmy WIŚNIEWSKI, dachówka ceramiczna, dach docieplony, rozprowadzona instalacja alarmowa. W domu został zainstalowany nowy piec z podajnikiem ale istnieje możliwość zmiany na piec gazowy (doprowadzony gaz). Na parterze oraz w górnej łazience ogrzewanie podłogowe, w sypialniach grzejniki.
W skład domu wchodzi :
PARTER:
• wiatrołap,
• komunikacja
• kuchnia otwarta na jadalnie i salon z wyjściem na taras
• toaleta,
• garaż, pralnia,
• kotłownia
PIĘTRO
• trzy niezależne duże sypialnie,
• garderoba,
• przestronna łazienka (wanna plus prysznic)
Dodatkowym atutem nieruchomości jest przestronny, pięknie zagospodarowany ogród porośnięty licznymi krzewami, iglakami.
Teren posesji ogrodzony, wybrukowany kostką, posiada miejsce na zaparkowanie kilku samochodów.
Media: woda, prąd, kanalizacja. Dojazd do domu drogą gminną wybrukowaną. Do domu doprowadzony gaz.
Ten dom to idealna przestrzeń która łączy nowoczesną elegancję z wyjątkowym komfortem życia, oferując swoim przyszłym mieszkańcom miejsce do pełnego relaksu.
Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca finansowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.
Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Agent prowadzący:
ALICJA RABSZTYN 504pokaż telefon
Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.
Numer oferty: 113
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości