ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

176,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

602 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

6

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 424/19413/ODS

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Sulejówek, Drobiarska
  • Powierzchnia całkowita176 m2
  • Powierzchnia
    działki
    602 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    1 649 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,77% na dz. 01.06.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 9 369,32 zł/m2
  • Liczba pokoi 6
  • Liczba pięter w budynku 1
  • Dostępne od1.06.2026r.
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Rok budowy 2023
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Kształt działki nieregularny
  • Kuchniaz oknem
  • Mediagaz, woda, prąd
  • Droga dojazdowautwardzona
  • Ogrodzenie działkisiatka
Informacje dodatkowe:
balkon
Okolica:
szkoła, przedszkole, las

Lokalizacja

Sulejówek, Drobiarska

Opis oferty

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 602 m². Nieruchomość powstała w 2023 roku i charakteryzuje się wygodnym, parterowym układem z przemyślanym podziałem funkcji przestrzeni.

Układ mieszkania:
Dom oferuje 6 przestronnych pokoi oraz 2 łazienki i osobną toaletę. Kuchnia została zaprojektowana jako zamknięta, bez okna – idealna do własnej aranżacji. Całość rozplanowano na jednej kondygnacji, co gwarantuje komfort użytkowania i funkcjonalność.

Standard i wyposażenie:
Nieruchomość oddawana jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi swobodę w wykończeniu wnętrz według własnych preferencji i potrzeb. Solidna konstrukcja, dach pokryty blachodachówką oraz nowoczesne rozwiązania techniczne podnoszą wartość inwestycji. Dom jest nieumeblowany i gotowy do dalszego wykończenia.

Budynek i otoczenie:
Dom zlokalizowany jest na ogrodzonej siatką działce z wybrukowanym podjazdem. Do nieruchomości przynależy garaż, który zapewnia wygodę parkowania i dodatkowe możliwości do przechowywania. Bezpieczeństwo mieszkańców zwiększa zainstalowany wideodomofon.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej, gwarantującej ciszę oraz łatwy dostęp do terenów zielonych i pełnej infrastruktury miejskiej – sklepów, szkół i przedszkoli.

Podsumowanie:
Proponowany dom to połączenie przestrzeni, nowoczesności oraz możliwości wykończenia według własnych upodobań. Stan deweloperski, duży metraż, przynależny garaż oraz działka o optymalnym kształcie przekładają się na wysoki komfort życia oraz potencjał inwestycyjny. Nieruchomość dostępna będzie od marca 2026 roku.
W Eastate Agency wspieramy klientów w sprzedaży, wynajmie i poszukiwaniach nieruchomości - zarówno na rynku wtórnym, pierwotnym, jak i komercyjnym. Pomagamy także w wyborze nieruchomości inwestycyjnych - pod wynajem lub długoterminowe lokowanie kapitału. Zajmujemy się również zarządzaniem najmem, a klientom finansującym zakup kredytem umożliwiamy bezpłatny kontakt z doradcą kredytowym.
Numer oferty: 424/19413/ODS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości