Dom góralski z tarasem i widokiem na góry, 75 m2 Stryszawa, Osiedle Roztoki - 75,0m2
POWIERZCHNIA
75,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
1 846 m2
LICZBA POKOI
4
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 40133 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja małopolskie, Stryszawa, Osiedle Roztoki
- Powierzchnia całkowita75 m2
-
Powierzchnia
działki 1 846 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
1 499 000 zł
- Cena za m2 19 986,67 zł/m2
- Liczba pokoi 4
- Liczba pięter w budynku 2
- Rodzaj domu wolnostojący
- Rok budowy 2021
- Materiał drewno
- Mediaprąd, woda
- Ogrodzenie działkiinne
Lokalizacja
Opis oferty
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Opis nieruchomości:
• Powierzchnia użytkowa: ok. 73,8m² + 25 m² tarasu
• Powierzchnia działki: 1846 m² (dom położony jest na dwóch działkach 896 m² + 950 m² z możliwością budowy kolejnego domu)
• Rok budowy: 2021
• Standard: Wysoki
• Inwestycja gotowa do zamieszkania lub do wynajmu
Lokalizacja:
Dom znajduje się w malowniczej miejscowości Stryszawa, u podnóża gór i lasu w sercu Beskidu Żywieckiego. Tylko 12 km do Suchej Beskidzkiej. Osiedle otoczone jest łąkami i lasami, co zapewnia spokój i kontakt z naturą. Nieruchomość znajduje się w kameralnej osadzie domów, z dojazdem kończącym się na posesji – droga ślepa wyłożona płytami, bez zbędnego ruchu.
Szczegóły oferty:
Dom wybudowany z bala o grubości 28 cm, w oryginalnym góralskim stylu, jest w pełni wykończony, wyposażony i umeblowany. Wysokiej jakości meble doskonale komponują się z góralskim charakterem nieruchomości. Dom świetnie prosperuje jako obiekt z przeznaczeniem turystycznym.
Rozkład pomieszczeń:
• Parter: Salon z kominkiem i wyjściem na taras (widok na góry), otwarta kuchnia z jadalnią (w pełni wyposażona), łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze.
• Piętro: Duża sypialnia z widokiem na góry i antresolą (można dodatkowo zagospodarować na kolejne pomieszczenie), 2 oddzielne pokoje, toaleta, hol.
• Zewnętrznie: Taras 25 m2 pokryty drewnianą deską tarasową ze stołem oraz krzesłami, zagospodarowany ogród z miejscem na ognisko, z drewnianymi ławkami z bala, plac zabaw, dwie huśtawki, komórka gospodarcza z drewutnią i parking na dwa auta. Przed domem stylowa studnia góralska
Dodatkowe atuty:
• Panele fotowoltaiczne 6,4 kW,
• Monitoring posesji,
• Ogrzewanie podłogowe na parterze, grzejniki eklektyczne na piętrze,
• Woda, prąd, szambo 10 m3
• Wysoka jakość wykończenia wnętrz
Idealna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko do głównych dróg i atrakcji turystycznych. Dom jest gotowy do zamieszkania lub jako inwestycja, na przykład do wynajmu. Bez prowizji dla Kupującego. Pośrednikom dziękujemy.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Numer oferty: 40133
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości