ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

256,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

563 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

5

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

bliźniak

Szczegóły oferty 172/12317/ODS Data dodania: wczoraj

Lokalizacja

Stare Babice

Opis oferty

Prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską dla osób, które szukają harmonii pomiędzy nowoczesnym stylem życia a bliskością natury. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w malowniczej okolicy w pobliżu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych oraz Kampinoskiego Parku Narodowego – idealne miejsce do życia, odpoczynku i regeneracji.

Inwestycja obejmuje zaledwie dwa budynki dwulokalowe, co gwarantuje wysoki poziom prywatności, spokój i brak poczucia anonimowości, typowego dla dużych osiedli. Dom, który pracuje na Twój komfort. To przestrzeń, w której nowoczesne technologie działają w tle – cicho, efektywnie i bez potrzeby codziennej obsługi.

  • Ogrzewanie podłogowe zapewnia równomierne, przyjemne ciepło w całym domu oraz pełną swobodę aranżacyjną bez grzejników.
  • Rekuperacja dba o stały dopływ świeżego powietrza przez cały rok – bez strat ciepła, przeciągów i konieczności otwierania okien.
  • Pompa ciepła to bezobsługowe i energooszczędne źródło ogrzewania, które realnie obniża koszty utrzymania domu.

To dom, który myśli za Ciebie, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze – na czasie z rodziną i komforcie codziennego życia.

Parter – 87,7 m²
  • przestronny salon z aneksem kuchennym – idealne miejsce spotkań domowników
  • gabinet – doskonały do pracy zdalnej lub jako dodatkowy pokój
  • łazienka
  • garaż
  • pomieszczenie gospodarcze

Piętro – 61,9 m²
  • trzy niezależne, ustawne sypialnie
  • komfortowa łazienka
  • osobna pralnia – praktyczne rozwiązanie, doceniane na co dzień

Dodatkowo
  • wysokie, nieużytkowe poddasze z możliwością własnej adaptacji – idealna przestrzeń na przechowywanie lub przyszłą rozbudowę.

Informacje techniczne
  • Stan: deweloperski
  • Zakończenie budowy: koniec 2026 roku
  • Media: prąd, woda, szambo, pompa ciepła, rekuperacja, wodne ogrzewanie podłogowe

Dodatkowe koszty:
  • 5 000 zł – udział w drodze
  • ok. 460 zł – udział (½ lokalu) w czyszczeniu rowu melioracyjnego przy granicy działki

Cena segmentu uzależniona jest od wielkości ogrodu oraz położenia inwestycji.
W ofercie dostępne są również segmenty z mniejszą działką w niższej cenie.

To idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie oraz wszystkich, którzy pragną mieszkać blisko natury, nie rezygnując z nowoczesnych udogodnień i szybkiego dojazdu do Warszawy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację

[Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie. Chcesz zobaczyć więcej ofert z tej lokalizacji, wejdź na naszą firmową stronę Kampinos Nieruchomości!] [Wpisz w wyszukiwarkę Kampinos Nieruchomości i kliknij pierwszy wynik] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 172/12317/ODS
Nr licencji zawodowej: 1640

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości