ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

130,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 000 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

5

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty SDZOVO614 Data dodania: 5 dni temu

Informacje dodatkowe:
taras, balkon

Lokalizacja

Serock

Opis oferty

Jachranka  Dom wśród drzew, blisko Narwi  prywatna przestrzeń dla tych, którzy chcą zwolnić

Ten dom w Jachrance to propozycja dla osób, które chcą zamienić tempo miasta na świadomy komfort życia  bez rezygnowania z jego dostępności.

Zaledwie kilkadziesiąt minut od Warszawy, a jednak w zupełnie innym świecie.
Wśród drzew, ciszy i przestrzeni, która pozwala naprawdę odpocząć.

Dom z charakterem i potencjałem

Wnętrze domu tworzy ciepłą, autentyczną atmosferę dzięki drewnianym elementom  stropowi i schodom w subtelnym, rustykalnym stylu.
To przestrzeń, która nie narzuca jednego rozwiązania  daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnego stylu życia.

Naturalne światło, wykusz między salonem a kuchnią oraz otwarta strefa dzienna tworzą miejsce, które sprzyja zarówno codzienności, jak i spotkaniom.

Układ przestrzeni

Parter to komfortowa, dzienna część domu:
przestronny salon z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, wyjście na taras, a także zaplecze funkcjonalne  spiżarka, pomieszczenia gospodarcze, garaż.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka z oknem.
Dodatkowy pokój do wykończenia daje możliwość stworzenia gabinetu, prywatnej strefy pracy lub kolejnej sypialni.

Otoczenie, które robi różnicę

Działka o powierzchni 1000 m² to przestrzeń do życia  nie tylko wokół domu, ale i poza nim.
Zieleń, prywatność i drewniana altana tworzą naturalne przedłużenie wnętrza.

Bliskość Narwi oraz infrastruktury rekreacyjnej i hotelowej Jachranki sprawia, że to lokalizacja idealna zarówno do życia całorocznego, jak i jako drugi dom poza miastem.

Najważniejsze atuty

kameralna, spokojna okolica domów jednorodzinnych
szybki dojazd do Warszawy
taras oraz balkon łączący dwa pokoje
ogrzewanie podłogowe na parterze (5 stref) + kominek
światłowód  komfort pracy zdalnej
możliwość dalszej aranżacji i personalizacji przestrzeni
dostęp do mediów, gaz w drodze
-  gminna droga dojazdowa - oświetlona
-  Termy w Jachrance - planowane na 2028 r.

To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości.
Dla tych, którzy chcą mieć miejsce swoje  spokojne, estetyczne i z potencjałem.

Zapraszam do kontaktu  ten dom warto poczuć na żywo.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SDZOVO614

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości