Dom na sprzedaż Włochy,
670 000 EUR
4 963 zł/m2
Opis
Więcej
Zaledwie kilka minut od centrum Riva del Garda, zanurzony w cichym i zadbanym kontekście mieszkalnym, oferujemy na sprzedaż dom szeregowy z nowoczesnym urokiem: rozwiązanie, które łączy w sobie duży charakter konstrukcji z lat 70-tych ze świeżością całkowitej renowacji przeprowadzonej w 2014 roku, zrealizowanej z wielką dbałością o szczegóły i jakość życia.
Dom od razu wyróżnia się dużymi wymiarami wewnętrznymi, które trudno dziś znaleźć w nowoczesnych budynkach, oraz umiejętnym wykorzystaniem światła i przestrzeni.
Wejście prowadzi do dużego, otwartego salonu, w którym część dzienna harmonijnie łączy się z otwartą kuchnią, jeszcze bardziej funkcjonalną i przyjemną dzięki wyposażonemu blatowi, idealnemu na śniadanie lub chwile w towarzystwie.
Podłoga z żywicy w neutralnych odcieniach towarzyszy każdemu pomieszczeniu z elegancją, a nowoczesne, zaprojektowane na zamówienie meble przyczyniają się do stworzenia ciepłej, uporządkowanej i przyjaznej atmosfery.
Duże przesuwane szklane drzwi otwierają przestrzeń na zewnątrz, prowadząc na taras od strony południowej, chroniony kwadratową markizą przeciwsłoneczną: idealne miejsce na posiłki na świeżym powietrzu lub chwile relaksu.
Taras wychodzi na prywatny ogród, zadbaną i prywatną zieloną przestrzeń, która staje się naturalnym przedłużeniem części mieszkalnej.
Na parterze znajduje się również łazienka dla gości, wykończona z tym samym smakiem, który charakteryzuje cały dom.
Komfort i wydajność są gwarantowane przez obecność ogrzewania podłogowego i izolację termiczną zastosowaną na parterze, a także panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu.
Wchodząc na pierwsze piętro, część sypialna jest dobrze rozmieszczona i zaprojektowana tak, aby witać spokojem.
Główna sypialnia, jasna i dobrze umeblowana, mieści dużą szafę na całej ścianie i wychodzi na wspaniały balkon od strony południowej, z którego można podziwiać widok na zieleń.
Druga sypialnia, nieco mniejsza, ale równie jasna, znajduje się po tej samej stronie.
Trzecia sypialnia, dwuosobowa, wychodzi na północ.
Piętro uzupełnia łazienka z oknem, również wykończona żywicą, praktyczna garderoba i pomieszczenie gospodarcze, z którego za pomocą wysuwanej drabiny można dostać się na praktyczne poddasze.
Piwnica oferuje kolejne wszechstronne przestrzenie: duży korytarz prowadzi do dużego wielofunkcyjnego pokoju, idealnego jako gabinet, pokój hobby lub strefa relaksu, dobrze oświetlona dzięki dwóm dużym przeszklonym otworom wentylacyjnym.
Obok znajduje się kotłownia z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, gdzie dostępne jest zadaszone miejsce parkingowe.
Nieruchomość uzupełnia wygodny garaż z drzwiami uchylnymi.
To mieszkanie jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają dużych przestrzeni, nowoczesnych udogodnień i solidnej jakości konstrukcji, a wszystko to zanurzone w pięknie i spokoju Riva del Garda, zaledwie kilka kroków od głównych usług.
Zwolniony z prawa Gilmozzi.
Po wcześniejszym umówieniu się, będziemy osobiście towarzyszyć Ci podczas wizyt w nieruchomościach i będziemy u Twojego boku jako silny i kompetentny partner podczas całego procesu zakupu nieruchomości.
Z nami nie idziesz na żadne kompromisy i niczego nie pozostawiasz przypadkowi.
Dla nas "pełna obsługa" to nie tylko słowo, ale filozofia firmy.
Aktywnie wspieramy i pokonujemy wszelkie bariery językowe i kulturowe na drodze do wymarzonej nieruchomości nad jeziorem Garda.
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 135 m2
- Lokalizacja:
- Kraj: Włochy województwo: Trydent-Górna Adyga powiat: Trydent gmina: Riva del Garda miejscowość: Riva del Garda