ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

580,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

3 800 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

7

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 20692

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Parcela-Obory, Parcela-Obory, Podlaska
  • Powierzchnia całkowita580 m2
  • Powierzchnia
    działki
    3 800 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    5 900 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,54%
    na dz. 24.11.25
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 10 172,41 zł/m2
  • Liczba pokoi 7
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Dostępne od28.07.2025r.
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Rok budowy 2015
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Ogrodzenie działkiinne
Informacje dodatkowe:
taras, garaż

Lokalizacja

Parcela-Obory, Parcela-Obory, Podlaska

Opis oferty

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom niedaleko miejscowości Konstancin-Jeziorna, o powierzchni 580 m², usytuowany na spektakularnej działce 3800 m². 

Nieruchomość łączy w sobie tradycyjną polską architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Składa się z części głównej oraz niezależnego studia.

Na część główną składają się:

* dwupiętrowy salon o powierzchni 79 m2 z kominkiem z naturalnego kamienia, stanowiący centrum domu, łączący funkcje dzienną, jadalnianą i rozrywkową,

* 5 sypialni, w tym główna sypialnia na piętrze, która posiada własną łazienkę oraz balkon z widokiem na ogród,

* 3 łazienki, które mogą zostać wykończone na życzenie klienta za dodatkową opłatą,

* kuchnia, której wykończenie również pozostaje do decyzji kupującego,

* galeria na drugim piętrze, która pełni funkcję biura i biblioteki, doskonale nadająca się również do organizacji wydarzeń,

* przestronny taras idealny do relaksu,

* garderoba, pralnia i pomieszczenia pomocnicze,

* przestronne pomieszczenie w piwnicy, które może zostać zaadaptowane przykładowo na domową siłownię,

* garaż z dwoma miejscami parkingowymi. 

Główna część domu nigdy nie była zamieszkana na stałe i daje przyszłemu właścicielowi możliwość wykończenia niektórych przestrzeni według własnych preferencji.

Dodatkowo w bryłę budynku wkomponowano studio z niezależnym wejściem wyposażone w aneks kuchenny i łazienkę stanowiące doskonałą przestrzeń do przyjmowania gości. 

Dom charakteryzuje się tradycyjną konstrukcją wykonaną z naturalnych materiałów. Dach został pokryty ręcznie robionymi modrzewiowymi gontami, o żywotności od 40 do 50 lat. Wnętrza wykończono wielowiekowymi belkami, które nadają charakteru oraz stwarzają możliwości aranżacyjne.

W całym budynku zainstalowano nowoczesne systemy, takie jak ogrzewanie gazowe (w części domu jako ogrzewanie podłogowe), monitoring oraz automatyczne podlewanie ogrodu. Duże okna rozmieszczone dookoła domu zapewniają doskonałą integrację z zielonym otoczeniem, a oświetlenie w stylu art déco można dostosować do atmosfery za pomocą zautomatyzowanego systemu sterowania. Nieruchomość podłączona jest do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Wyjątkowość nieruchomości podkreślona jest przez otaczający ją przepiękny, zadbany ogród, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić mieszkańcom poczucie prywatności.

Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy koło Konstancina-Jeziorny, otoczonej przyrodą, a jednocześnie zapewniającej szybki dojazd do centrum Warszawy. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących równowagi pomiędzy życiem w bliskości natury, a łatwym dostępem do miejskich udogodnień.

Cena 5 900 000 PLN

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej niepowtarzalnej nieruchomości dostępnej tylko w biurze Hamilton May.

Numer oferty: 20692


Numer oferty: 20692

Statystyki ogłoszenia:

oko