ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

185,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 165 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

5

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty SDPOPA313 Data dodania: 4 dni temu

Informacje dodatkowe:
internet

Lokalizacja

Parcela-Obory, Baczyńskiego

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Parcela, w strefie C Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, cenionej za kameralny charakter oraz komfort codziennego życia z dala od miejskiego zgiełku.

Dom o powierzchni około 180 m² usytuowany jest na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni 1165 m². Przemyślany układ, duża liczba pomieszczeń oraz sypialnia na parterze sprawiają, że nieruchomość będzie odpowiednia zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i osób potrzebujących miejsca do pracy lub dodatkowej przestrzeni dla gości.

Budowę domu rozpoczęto w 2010 roku. Prace zostały zakończone, a właściciele wprowadzili się do nieruchomości w 2015 roku.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER:

przestronny salon z jadalnią  ok. 29 m²,

wyjście z salonu na taras i do ogrodu,

osobna kuchnia  ok. 10,6 m²,

praktyczna spiżarnia  ok. 3,1 m²,

sypialnia lub gabinet  ok. 12,4 m²,

łazienka z prysznicem,

wiatrołap,

komunikacja,

schowek,

kotłownia,

garaż dwustanowiskowy  ok. 33 m².

PIĘTRO:

trzy sypialnie,

łazienka z prysznicem,

przedpokój i komunikacja,

dodatkowy pokój nad garażem w stanie deweloperskim, przeznaczony do własnej aranżacji.

Pomieszczenie nad garażem ma około 33 m² powierzchni po podłodze i daje wiele możliwości wykorzystania. Może pełnić funkcję kolejnej sypialni, gabinetu, pokoju rekreacyjnego, domowej siłowni, pracowni lub przestrzeni dla gości.

DOM I WYPOSAŻENIE

Nieruchomość jest ogrzewana za pomocą pieca gazowego renomowanej marki Viessmann. Dom podłączony jest do miejskich mediów. Dużym atutem jest funkcjonalny układ z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną. Sypialnia oraz łazienka na parterze umożliwiają wygodne funkcjonowanie bez konieczności korzystania ze schodów.

Ogrzewanie podłogowe: kuchnia, wiatrołap, hall i łazienka na górze.

DZIAŁKA

Działka o powierzchni 1165 m² jest zielona, przestronna i zapewnia mieszkańcom prywatność. Znajdują się na niej dojrzałe drzewa, trawnik oraz miejsce na warzywnik, rekreację i rodzinny wypoczynek. Taras tworzy komfortową przestrzeń do odpoczynku i spotkań w cieplejszych miesiącach. Szeroki podjazd oraz dwustanowiskowy garaż zapewniają wygodne parkowanie kilku samochodów.

LOKALIZACJA

Parcela to spokojna, zielona miejscowość położona na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Lokalizacja łączy kameralny charakter podmiejskiej okolicy z dogodnym dostępem do infrastruktury Konstancina-Jeziorny, Piaseczna i południowej części Warszawy.

To propozycja dla osób, które szukają dużego domu z ogrodem, przestrzenią dla całej rodziny oraz możliwością urządzenia dodatkowego pomieszczenia zgodnie z własnymi potrzebami.

STAN PRAWNY

pełna własność,

księga wieczysta

Zapraszam na prezentację 7 dni w tygodniu!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SDPOPA313

Statystyki ogłoszenia:

oko