ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

220,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 347 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 2092 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
taras, piwnica, garaż, kuchnia wyposażona, umeblowane

Lokalizacja

Nowe Borsuki, Nowe Borsuki

Opis oferty

Na sprzedaż dom w Nowych Borsukach, w Puszczy Białej. Cena 750 tys zł. tel 502pokaż telefon

Na sprzedaż dom położony w wśród pięknych lasów ,nieopodal rzeki Narew, 6 km od Pułtuska i 6 km od Zator. Doskonały dojazd drogą asfaltową. Budynek znajduję się w enklawie - perełce 14 działek na skraju Puszczy Białej.

Dom całoroczny, rok budowy 1997-1999, powierzchnia działki 1347 m2. budynek jednokondygnacyjny, podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow mieszkalnej 140 m2 i pow całkowitej 220 m2. Wykonany w technologii energooszczędnej tradycyjnej, głównym materiałem konstrukcyjno budowlanym jest pustak ekologiczny = fundamenty, piwnice, część ścian garażu, obłożone kamieniem łupanym . Budynek ocieplony, ściany zewnętrzne, stropy, podłogi. Wszystkie okna drewniane w dobrym stanie. Instalacje techniczne zasileń cw/zw itp w izolacji termicznej. Ogrzewanie: kominek( płaszcz wodny). Grzejniki aluminiowe z termostatyka, czynnik grzewczy olej glikolowy. W salonie bardzo wydajny kominek,dodatkowo dwie sypialnie,kuchnia i duża łazienka z wanną narożną oraz prysznicem,poddasze do własnej aranżacji. Kanalizacja –szambo. Doskonała woda, ujęcie własne. Zasilanie energetyczne kablowe w ziemi 3 fazowe 380 V . W podpiwniczeniu znajduje się garaż i warsztat oraz pomieszczenie gospodarcze. Sprzedaż obejmuje wyposażenie i meble . Obiekt posiada alarm.

Opiekun oferty Andrzej Romański tel. 502pokaż telefon

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez PPHU EKO-INVEST nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego określonej w art. 66 i następnych K.C. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, EKO-INVEST nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.


Numer oferty: 2092

Statystyki ogłoszenia:

oko