To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Michałów-Grabina, mazowieckie

Dom na sprzedaż Michałów-Grabina, Modrzewiowa

240 m2
1 595 000 PLN 6 646 zł/m2
Opis
Wolnostojący | Michałow Grabina |strzeżone osiedle | 6 pokoi | działka 840 m2 | 1 km od granic Warszawy | 10 min do SKM Żerań

Przestronny, dwukondygnacyjny domu z piwnicą, o powierzchni użytkowej 239,18 m², położony na kameralnym, strzeżonym Osiedlu Grabina.
Dom ten to idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej i przestronnej nieruchomości w cichej i bezpiecznej okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta.

Kluczowe atuty domu:

  • Przestrzeń dla rodziny - łącznie 5 pokoi + salon, 2 łazienki, WC idealne dla dużej rodziny.
  • Dom po remoncie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Solidna konstrukcja z 1994 roku.
  • Dom podłączony do wszystkich niezbędnych mediów. Ogrzewanie i ciepła woda z kotła gazowego.

Rozkład pomieszczeń:

· Piwnica:
    • Garaż o powierzchni 29,72 m² w bryle budynku.
    • 3 pomieszczenia gospodarcze oraz prawie 30-metrowe pomieszczenie z oknami do zaadaptowania na bawialnię, siłownię lub inne hobby.
· Parter:
    • Salon z wyjściem na taras (29,20 m²).
    • Kuchnia (12,13 m²).
    • WC ( 1,6 m²).
· Piętro:
    • 2 pokoje (14,4 m² i 15,32 m²).
    • Łazienka (6,27 m²)
· Poddasze:
    • 3 sypialnie (8,20 m², 10,40 m² i 14,63 m²).
    • Łazienka (5,20 m²)
    • 2 garderoby (4,30 m² i 5,20 m²).

Lokalizacja i komunikacja:
  • Michałów-Grabina położony jest tuż obok Warszawy, do centrum Białołęki tylko 5 minut jazdy samochodem.
  • Położony na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.
  • Idealne dla rodzin, w okolicy znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły, a także liczne place zabaw.
  • Okolica to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spacery i rekreację na świeżym powietrzu. Bliskość Kanału Żerańskiego oraz Jeziora Zegrzyńskiego to świetna propozycja na weekendowe wypady.
  • Idealny dojazd do Warszawy:
    • Samochodem: Szybki dojazd dzięki bliskości trasy S8. Do centrum Warszawy dojedziesz w ok. 30 minut.
    • Komunikacja miejska:
      • Do przystanku autobusowego masz zaledwie 5 minut pieszo.
      • Dojazd autobusem do stacji metra Marymont zajmuje około 30-35 minut (dedykowany autobus).
      • Dojazd do stacji SKM Żerań to zaledwie 10 minut autobusem, co zapewnia bardzo szybkie połączenie kolejowe z centrum.


Zapraszam na prezentację
Małgorzata Czapska tel. 530 049 463




Doradcy finansowi współpracujący z Freedom Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).









Op




"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Więcej
Dom:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia całkowita:
240 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Legionowski gmina: Nieporęt miejscowość: Michałów-Grabina ulica: Modrzewiowa

Podobne oferty w tej lokalizacji