Dom na sprzedaż Łazy,
1 715 000 PLN
11 894 zł/m2
Opis
Więcej
Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką
Dane techniczne: Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2022r. w tradycyjnej technologii z garażem w bryle budynku. Dom położony w Łazach gm. Lesznowola to idealna propozycja dla poszukujących atrakcyjnej lokalizacji w sąsiedztwie terenów zielonych z łatwym dojazdem do Warszawy.
Rozkład pomieszczeń:
- powierzchnia użytkowa 145 m2
- działka 560 m2
- ergonomiczna kuchnia połączona z salonem i jadalnią
- 4 sypialnie
- 2 łazienki
- garaż
- miejsca postojowe na terenie posesji.
Standard wykończenia: Dom wykończony w wysokim standardzie. Na podłodze w salonie piękna deska dębowa natomiast w kuchni i korytarzu gres hiszpański. Funkcjonalna kuchnia, w pełni wyposażona, w łazienkach ceramika znanych marek, baterie podtynkowe. Wnętrze domu urządzono w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i wygodę. Ciepłe kolory, naturalne materiały tworzą przytulną atmosferę.
Dodatkowe informacje: Kanalizacja, woda miejska, ogrzewanie gazowe, światłowód, instalacja alarmowa i domofonowa.
Lokalizacja: Prestiżowe sąsiedztwo, dom na skraju lasu Magdalenki - najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne. Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest poczucie ciszy i spokoju mimo bliskiej odległości od centrum Warszawy. W pieszej odległości znajduje się szkoła, przedszkola, liczne sklepy i punkty usługowe.
---
Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Agencja dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.
Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 5
- Powierzchnia całkowita:
- 144,19 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Piaseczyński gmina: Lesznowola miejscowość: Łazy