ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

120,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

9 733 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

bliźniak

Szczegóły oferty SDMIHU870 Data dodania: 13 dni temu

Lokalizacja

Kowalki

Opis oferty

Wyjątkowa nieruchomość w Kowalkach koło Tychowa.

Na sprzedaż oferuję pół domu o powierzchni ok. 100 m2 na dużej działce z własnym stawem.
Na parterze domu znajdziemy 3 pokoje, kuchnię oraz łazienkę.
Na wyremontowanym poddaszu mamy do dyspozycji dużą otwartą przestrzeń z zachowanymi belkami konstrukcyjnymi oraz antresolą.  
Przestrzeń tą można również podzielić na dodatkowe pokoje. Do położenia pozostają podłogi.


Dom z zewnątrz został ocieplony i została zrobiona elewacja. Dach kryty jest blachodachówką.
Działka ma powierzchnię 9733 m2 na której znajduje się budynek stajni oraz staw. Budynek został  podzielony na część, w której kiedyś trzymano zwierzęta oraz na dwa pomieszczenia gospodarcze. Na terenie działki został wydzielony również ogród oraz znajdziemy na niej starodrzew.

Istnieje również możliwość wydzierżawienia ok. 3 ha łąk przylegających do działki.

Nieruchomość idealna dla ludzi pracujących z domu lub dla tych, którzy chcieliby poprowadzić małe gospodarstwo agroturystyczne. Szczerze polecam i zachęcam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SDMIHU870

Statystyki ogłoszenia:

oko