Dom na sprzedaż
,
Bolesławska
649 000 PLN
5 408 zł/m2
Opis
Więcej
Dom w stanie deweloperskim 10 min od Olkusza, Kolonia (gm. Bolesław)
Na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni 200 m², położony w miejscowości Kolonia, gmina Bolesław zaledwie 10 minut od Olkusza. Nieruchomość znajduje się na działce o łącznej powierzchni 7 000 m², z czego 3 500 m² to teren budowlany, a pozostała część to działka usługowo-rolna.
Dom w stanie deweloperskim ocieplony, otynkowany, z kompletem instalacji: woda, gaz, kanalizacja, prąd. Wewnątrz pięć ustawnych pokoi idealna przestrzeń dla rodziny lub pod inwestycję. Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy i stodoła.
Świetna lokalizacja: szybki dojazd do DK94 (KrakówKatowice), blisko szkoła, spokojna i zielona okolica.
Stan prawny: pełna własność, księga wieczysta, brak obciążeń.
Gotowy do wykończenia według własnej wizji zapraszamy do kontaktu!
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 5
- Powierzchnia całkowita:
- 120 m2
- Lokalizacja:
- powiat: olkuski gmina: Bolesław miejscowość: Kolonia