ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

340,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

3 800 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

8

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

bliźniak

Szczegóły oferty 18/5912/ODS Data dodania: wczoraj

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja mazowieckie, Kazuń Polski
  • Powierzchnia całkowita340 m2
  • Powierzchnia
    działki
    3 800 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    1 349 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,87% na dz. 16.03.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 3 967,65 zł/m2
  • Liczba pokoi 8
  • Liczba pięter w budynku 3
  • Dostępne od1.04.2026r.
  • Rodzaj domu bliźniak
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Kształt działki prostokąt
  • Kuchniaoddzielna
  • Mediagaz, woda, prąd
  • Kanalizacjaszambo
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkiinne
Okolica:
szkoła, przedszkole, las

Lokalizacja

Kazuń Polski

Opis oferty

Gdyby to była sama działka, uznalibyśmy ją za trudną., choć atrakcyjnie położną. Ale jest tu już wszystko, a nawet więcej! To i tak nie jest łatwa i oczywista oferta, ale w mojej ocenie ma naprawdę dużo zalet, warto na nie popatrzeć i odwiedzić to miejsce.
Ponieważ wiem, czego szuka większość moich Klientów, od razu zaznaczam: są tu sąsiedzi (blisko) i jest to dom we wsi, ale... jednym z sąsiadów jest Kampinoski Park Narodowy, a wieś się tu kończy. Trzeba też dodać, że życie we wsi miewa też dobre strony, jak choćby szkołę, sklep i przystanek. To bardzo dobre informacje.
A w tej kompilacji jest jeszcze kilka kluczowych kwestii: ta pięknie położona działka o powierzchni ponad 3600 m2, choć trudna, bo wąska, jest zabudowana i zagospodarowana. Trudno byłoby to zrobić lepiej. Nie trzeba gimnastykować wyobraźni i architekta, wystarczy już zastanowić się jak wykorzystać to, co stoi, a możliwości jest mnóstwo, bo do dyspozycji mamy:
- duży, wygodny dom, który nie wymaga wielkich remontów, raczej odświeżenia - powierzchnia 340 m2
- dodatkowy kilkuczęściowy budynek produkcyjny, który doskonale sprawdzi się jako miejsce pracy – jest tu szereg różnych pomieszczeń, z zapleczem sanitarnym włącznie - powierzchnia 280 m2
- część zagospodarowaną ogrodu, z malutkim oczkiem, miejscem na grilla
- miejsce na szklarnię, warzywniak, sad
- kawałek własnego lasu.
I najważniejsze: bliskość Warszawy – to ok. 40 minut autem.

Ten dom szuka właśnie rodziny, która myśli o dużym domu z wygodnym terenem, gdzie dzieci bezpiecznie będą mogły eksplorować ścieżki w ogrodzie i poza nim, by wieczorem rozejść się do swoich wygodnych pokoi. Żyła tu przez lata duża, wielopokoleniowa rodzina i był to bardzo dobry czas. Można to śmiało powtórzyć. A jeśli macie niedużą firmę lub pomysł na nią, to życie tutaj można dobrze łączyć z pracą. Kampinos po sąsiedzku pozwoli zachować w tym wszystkim dobry balans.

To zacznijmy od domu:
nie jest nowoczesny, ani nowy, jest to natomiast dom bardzo solidny, porządny, dobrze zbudowany, regularnie remontowany, który zadba o kolejne pokolenia swoich mieszkańców. I jest naprawdę przestronny, bo to 340 metrów. To trzy piętra, które równie dobrze mogą być osobnymi mieszkaniami. Daje to wiele możliwości. Myślę o tej nieruchomości raczej jako o miejscu dla rodziny, ale jeśli ktoś szuka miejsca, które ma zarabiać, to jest to doskonała propozycja. Bardzo łatwo można ją przekształcić w trzy osobne wygodne mieszkania pod wynajem. Budynek gospodarczy również można wynająć.
Wiatrołap to pierwsze pomieszczenie i już ono jest duże, dalej jest obszerna klatka schodowa i wygodny korytarz do parterowej częśći, tutaj jest łazienka, kuchnia po lewej stronie, za nią duży pokój, po prawej jadalnia z kominkiem (jadalnia ma swój balkon) i w głębi kolejny pokój. Kuchnia jest w pełni wyposażona.
Na pierwszym piętrze znajdują się trzy wygodne i naprawdę duże pokoje, łązienka i dodatkowa garderoba. To na tym piętrze jest taras i balkon. Na ostatnim drugim piętrze są kolejne klimatyczne i jasne 3 pokoje, kolejna łazienka i kolejna garderoba, na tym piętrze również jest nieduży balkon. Piwnica: kilka pomieszczeń pod całym budynkiem, garaż. Istnieje możliwość użytkowania każdej kondygnacji niezależnie.
Pomieszczenia gospodarcze znajdują się w części piwnicznej domu, w bryle domu, po jego prawej stronie jest również garaż na nieduży samochód.

Dodatkowy budynek w ogrodzie:
to naprawdę ogrom możliwości, bo jego powierzchnia to 280 m2! Jego wymiary to 44 m x 6,5 m bez wiaty, która jest w pierwszej części budynku. Przez wiele lat był halą produkcyjną, posiada kilka wydzielonych części: między innymi garaż, ale jest tu miejsce na biuro, jest część sanitarna dla pracowników. Ten budynek nie wymaga w zasadzie żadnych nakładów, by zacząć w nim działalność, jest w bardzo dobrym stanie, ogrzewany, z doprowadzonymi mediami. Świetny na biura, hurtownię, pracownię.

Media: w obu budynkach jest prąd, w obu budynkach jest woda, przy czym korzystają one ze studni głębinowej. Jest też na działce wodociąg, więc istnieje możliwość podłączenia do gminnej instalacji wodociągowej. Oba budynki obecnie są połączone ze szczelnym zbiornikiem na szambo, ale w ulicy na wysokości wjazdu znajduje się gminna sieć kanalizacyjna, z tego również można skorzystać i podłączyć budynki. Przy wjzeździe jest również światłowód, co daje szybką możliwość dociągnięcia go do budynków.

Ogród: jest nietypowy, ale spełnia wszystkie funkcje ogrodowe: posiada miesjce na rodzinne spotkania, część na uprawy, miejsce na szklarnię i jest tu rownież kawałek prywatnego lasu. Jest tu dużo miejsca dla psa, ale też na zupełnie nowe ogrodnicze pomysły. Trzeba pamiętać, że stary las w granicy daje dobry mikroklimat: jest tu inna temperatura i wilgotność, co latem jest bezcenne po prostu. Śpiew ptaków od świtu jest już w pakiecie.

Dodatkowe informacje:
sąsiedzi są mili i życzliwi, w budynkach znajduje się system alarmowy, obejmuje oba budynki, pierwsza część posesji jest wyłożna kostką, co daje gwarancję wjazdu cięższych samochodów, ale też możliwość parkowania kilku aut na podjeździe.

Dzieci: będą tu przeszczęśliwe! Szkoła jest blisko, dotarcie do niej zapewne zajmie 7 minut na nogach bez przechodzenia przez żadną ulicę, na rowerze będą to trzy minuty. Jest tu las w sąsiedztwie z pięknymi wydmami, malowniczymi ścieżkami i zwierzakami zaglądającymi przez płot. Łoś, sarny, bażanty i mnóstwo innych ptaków to codzienni goście. Wyjście z dziećmi na spacer nigdy nie było prostsze, wystarczy przejść przez bramę, by od razu znaleźć się w pięknym lesie. Można też pójść na spacer nad Wisłę, szacuję, że to ok. 30 minut relaksującego spaceru piękną okolicą. We wsi jest dużo rodzin z dziećmi, spotkania w szkole gwarantują możliwość nawiązania dobrych relacji. Przy szkole jest boisko, siłownia, i są dostępne do późnego wieczora. A w samej szkole mnóstwo różnych zajęć, wieczorami również dla rodziców.

Do najbliższej stajni można pojechać na rowerze w stronę Wisły. Ale okolica jest też ceniona ze względu na wiele tras rowerowych. Wisła i Narew dają okazję do wypraw kajakiem. To wszystko naprawdę jest na wyciągnięcie ręki. I kilka posesji wcześniej jest przepiękna pracownia ceramiczna, do której można zapisać dzieci lub siebie na zajęcia.

W Kazuniu Polskim jest sklep Dino, Żabka i sklep budowlany. Po zakupy można wybrać się do Nowego Dworu Mazowieckiego, w którym znajdują się duże sklepy i te specjalistyczne, banki, przychodnie i wszystko co jest potrzebne. Dojazd tam to kwadrans bez większych korków.

Dojazd do Warszawy to zapewne godzina, ale ten czas się skraca poza godzinami szczytu. Warto sprawdzić dojazd kolejką z Nowego Dworu Mazowieckiego. Wielu mieszkańców okolicy z niego korzysta.
Mamy też do dyspozycji swoje lotnisko w Modlinie i bezpłatny parking, jeśli ktoś chce zostawić auto w Nowym Dworze Mazowieckim i pojechać kolejką na Lotnisko Chopina. Dojazd kolejką zajmuje równą godzinę. Trudno o tak dobrze skomunikowane miejsce.

Lubięte wszystkie te opcje, a nie mogę opisać wszystkiego.
Pomyślcie czy to dla Was wypisuję wszystkie szczegóły. Jeśli tak, dzwońcie od razu ;)
Dopowiem co potrzeba i oprowadzę po okolicy. Mieszkam tutaj już niemal dwadzieścia lat, więc znam tutejsze ścieżki, ludzi i zwyczaje.
Do zobaczenia w Kazuniu Polskim! To też stara wieś, ale o tym już chyba innym razem!

www domyipola pl

Staramy się przygotować informacje o nieruchomości w jak najlepszy sposób, ale nie wszystkie przekazane nam informacje jesteśmy w stanie zweryfikować. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

DOMY I POLA
+ 48 6pokaż telefon

DOMY I POLA + 48 6pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 18/5912/ODS

Statystyki ogłoszenia:

oko