ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

36,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

500 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 500578 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
balkon
Okolica:
las

Lokalizacja

Kamieńczyk, Kukawska

Opis oferty

Działka ROD 500 m² z domkiem 36 m² | Kamieńczyk nad Bugiem | blisko Liwca

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej ROD o powierzchni ok. 500 m², położonej w Kamieńczyku koło Wyszkowa, w województwie mazowieckim.

To propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku poza miastem, w otoczeniu zieleni, lasów oraz terenów nad rzeką Bug i Liwiec. Lokalizacja sprawdzi się zarówno na weekendowe wyjazdy, rodzinny wypoczynek, jak i jako własna baza rekreacyjna niedaleko Warszawy.

Działka znajduje się na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. 

Działka i zabudowania:

Na działce znajduje się drewniany domek rekreacyjny ocieplony wełną częściowo podpiwniczony o powierzchni ok. 36 m² z zadaszonym tarasem oraz dodatkową komórką narzędziową. Dom sprzedawany z całym wyposażeniem. 

Domek składa się z:
* dwóch sypialni,
* salonu z aneksem kuchennym,
* łazienki,
* tarasu.

Wnętrze domu jest ciepłe i przytulne, za sprawą drewnianego wykończenia ścian oraz drewnianych podłóg, które to są zachowane w bardzo dobrym stanie. Na jednej ze ścian znajduje się elektryczny kominek, dający ciepło i tworzący kameralną atmosferę. 

Działka jest zadbana, zagospodarowana i posiada liczne nasadzenia, dzięki czemu daje poczucie prywatności oraz kameralnego wypoczynku. Niewątpliwym atutem jest to, że działka jest narożna dzięki czemu w łatwy sposób można na działkę wjechać samochodem.

Na działce dostępne są:

* własne ujęcie wody,
* szambo,
* domek rekreacyjny,
* taras,
* komórka narzędziowa,
* teren zielony z dojrzałymi nasadzeniami, świerkami, tujami w okół domku, rododenrony, konwalie, niezapominajki itd. 

Teren ROD i okolica

Na terenie ROD znajdują się m.in. siłownie plenerowe, wspólny teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki oraz stół do ping-ponga. Jest to więc miejsce zarówno odpowiednie dla dorosłych jak i dla rodzin z dziećmi. Weekendami przed terenem RODu rozstawiany zostaje bazar od lokalnych dostawców, gdzie można kupić wszelkiego rodzaju produkty tj. warzywa, owoce, odzież, narzędzia, nabiał, kwiaty, zabawki etc. 

Dużym atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych nad Bugiem i Liwcem. Liwiec w okolicy Kamieńczyka wpada do Bugu, a sama rzeka znana jest z malowniczych, piaszczystych zejść i naturalnych miejsc do odpoczynku nad wodą, a sam Liwiec jest czystą, płytką, meandrującą rzeką z licznymi plażami i zejściami do wody. 

W odległości ok. 3 km od działek, we wsi Kamieńczyk, znajdują się dwa dobrze zaopatrzone sklepy oraz Gospoda Kamieńczyk (restauracja). 

Lokalizacja

Kamieńczyk to niewątpliwie idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój zachowując przy tym bliskość większych miast takich jak Wyszków czy Warszawa dzięki czemu jesteśmy w stanie w szybki i łatwy sposób załatwić wszystkie najpotrzebniejsze sprawy. Miejscowość sama w sobie jest malowniczym terenem pełnym okolicznej zieleni. Przepływająca rzeka Bug i Liwiec jest jej niewątpliwym atutem. W samym Kamieńczyku znajduje się również Muzeum Etnograficzno-Historyczne w Kamieńczyku, Kościół Rzymskokatolicki pw. Wniebowzięcia NMP. 

Do większych miast samochodem dojedziemy w:
- 10 min. Wyszków
- 12 min. Łochów
- 50 min. Warszawa (Trasa S8). 

To dobre miejsce dla osób, które chcą mieć własną działkę rekreacyjną poza miastem, ale nadal z szybkim dojazdem z Warszawy i Wyszkowa. Momentami dzięki klimatowi Kamieńczyka, sosnowym lasom i piaszczystym plażom można poczuć się jak w nadmorskim klimacie. 

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.




Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. 



Numer oferty: 500578
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Albert Cygański

Statystyki ogłoszenia:

oko