ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

90,30 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

180 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

5

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

segment

Szczegóły oferty 46545 Data dodania: dzisiaj

Informacje dodatkowe:
taras

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Opis oferty

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. 

Lokal jest już oddany do użytkowania i oferowany w stanie deweloperskim z wyższym standardem wykończenia ściany zostały wyszpachlowane i pomalowane, co pozwala na szybsze rozpoczęcie prac wykończeniowych

Rozkład pomieszczeń :

Parter:

- Wiatrołap 

- WC 

- Salon z aneksem 

- gabinet 

Piętro:

- Pokój

- Sypialnia 

- Pokój 

- Łazienka 

- Korytarz 

Segmenty posiadają ogródki o powierzchni około 50-60 m.

Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej, z pustaka Ytong, na ciepłej płycie fundamentowej ocieplonej styrodurem XPS. Elewacja została docieplona grafitowym styropianem o grubości 15 cm, a dach wykonano w konstrukcji krokwiowo-jętkowej, pokryty panelową blachodachówką. Zastosowano wysokiej klasy trzyszybowe okna marki Raven na profilach PCV Schüco (7-komorowe), a do każdego lokalu doprowadzony jest światłowód. 

Bramy wjazdowe do wykonania we własnym zakresie.

Oddanie do użytkowania II kwartał 2026

Serdecznie zapraszamy na prezentację .

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Numer oferty: 46545

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości