Urokliwy dom z dwoma mieszkaniami, garaż i działka 4780 m² Grabowa - 155,0m2
POWIERZCHNIA
155,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
4 780 m2
LICZBA POKOI
5
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 265/5917/ODS Data dodania: 4 dni temu
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja śląskie, Grabowa
- Powierzchnia całkowita155 m2
-
Powierzchnia
działki 4 780 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
449 000 zł
- Cena za m2 2 896,77 zł/m2
- Liczba pokoi 5
- Liczba pięter w budynku 1
- Dostępne od20.06.2026r.
- Rodzaj domu wolnostojący
- Rok budowy 1961
- Forma własności własność
- Materiał pustak
- Kształt działki prostokąt
- Mediaprąd
- Kanalizacjaszambo
- Droga dojazdowaasfaltowa
- Ogrodzenie działkiinne
- Informacje dodatkowe:
- piwnica
- Okolica:
- szkoła, przedszkole, las
Opis oferty
Oferujemy do wyłącznej sprzedaży nietuzinkową nieruchomość położoną w pobliżu Jury Krakowsko Częstochowskiej w urokliwej miejscowości Grabowa, gmina Łazy, powiat zawierciański. Zarówno do Zawiercia, jak i do Dąbrowy Górniczej odległość wynosi około 17 km.
To właśnie tu w centralnej części wsi przy ul. Słonecznej znajduje się posiadłość o powierzchni działki 4780 m2, zabudowana budynkiem z lat 60-tych, następnie rozbudowanym w latach 90-tych składającym się z dwóch oddzielnych mieszkań z odrębnymi wejściami. Istniej możliwość połączenia ich w jedną całość.
Lokal położony na pierwszym piętrze o powierzchni 88 m2 jest zadbany, gotowy do zamieszkania, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC i przedpokój. Drugie mieszkanie mniejsze około 68 m2 dwupokojowe, do remontu.
Budynek murowany, stropy betonowe, pustak. Podpiwniczenie częściowo z kamienia. Dach kryty eternitem (program gminny pozwala na utylizację ). Wysoki strych może być w przyszłości wykorzystany jako dodatkowe pomieszczenia. Stolarka okienna częściowo wymieniona.
Na tyłach domu mieszkalnego znajduje się stodoła murowana o powierzchni około 80m2 i czterdziestometrowy garaż.
Media: woda z sieci, szambo, prąd. Ogrzewanie ekogroszek (piec i kaloryfery wymienione w 2025r.).
Olbrzymią wartością dodaną jest powierzchnia działki 4780m2, z czego około 3000m2 to działka pod zabudowę jednorodzinną według aktualnego planu miejscowego (możliwość wybudowania drugiego domu). Trzydziestometrowa szerokość działki pozwala na dowolne wykorzystanie każdej jej części, zarówno uprawnej jak i rekreacyjnej, dla właścicieli czworonogów wygoda i frajda.
To również piękne tereny dla miłośników wędrówek pieszych, rowerowych z Pustynią Błędowską i licznymi punktami widokowymi na czele. W samej Grabowej zrobimy najpotrzebniejsze zakupy, szkoła, przedszkole, kościół jest też na miejscu. W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne, brak uciążliwych działalności, mnóstwo zielni.
Zapraszamy !
Marta
695pokaż telefon
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki wieloletniej współpracy z doradcami kredytowymi pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 265/5917/ODS
Nr licencji zawodowej: 12603
Statystyki ogłoszenia: