Dom na sprzedaż Doły - 172,0m2
POWIERZCHNIA
172,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
2 025 m2
LICZBA POKOI
4
RODZAJ DOMU
wolnostojący
Szczegóły oferty 252/LTN/DS Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja małopolskie, Doły
- Powierzchnia całkowita172 m2
-
Powierzchnia
działki 2 025 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
550 000 zł
- Cena za m2 3 197,67 zł/m2
- Liczba pokoi 4
- Liczba pięter w budynku 2
- Rodzaj domu wolnostojący
- Rok budowy 2021
- Forma własności PEŁNA WŁASNOŚĆ
- Materiał drewno
- Kształt działki NIEREGULARNY
- Powierzchnia mieszkalna142 m2
- Kuchniatyp kuchni: Z OKNEM,
- Mediaprąd, gaz, woda
- Ogrodzenie działkibrak
Lokalizacja
Opis oferty
Dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i chcą wykończyć dom według własnej wizji, tworząc miejsce idealnie dopasowane do siebie.
Jeśli marzysz o domu z charakterem, otoczonym ciszą i naturą, ta nieruchomość z bali świerkowych może być idealnym miejscem do stworzenia własnej przestrzeni. Budynek o powierzchni 140 m2 stoi na 20-arowej działce i znajduje się w stanie surowym otwartym, co pozwala na aranżację według własnego pomysłu. Parter tworzy przestronny salon z miejscem na kuchnię oraz wyjściem na taras, doskonały na letni wypoczynek. Zaplanowano tu także łazienkę. Na poddaszu znajdują się trzy funkcjonalne pokoje oraz druga łazienka. Atutem jest przyziemie - jego część została już wykończona i obejmuje kuchnię oraz gotową łazienkę z prysznicem i toaletą. W domu zamontowany jest kocioł gazowy dwufunkcyjny wraz z kaloryferami który ogrzewa przyziemie a w przyszłości cały obiekt. Nieruchomość ma doprowadzony prąd, wodę, gaz, wykonane szambo, a dach z gontu świerkowego został w tym roku zaimpregnowany.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Doły, w gminie Dębno, wśród pól i lekkich wzniesień tworzących harmonijny, spokojny krajobraz. To propozycja dla osób, które chcą na co dzień korzystać z ciszy i bliskości natury, jednocześnie zachowując wygodne połączenie z okolicznymi miejscowościami - do Brzeska dotrzesz w około 15 minut, do Tarnowa w 30 minut, a do Krakowa w niespełna godzinę. W odległości około kilometra dostępne są podstawowe udogodnienia, takie jak sklep, szkoła, punkt medyczny czy usługi, co ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dojazd do działki prowadzi drogą o utwardzonej nawierzchni, zapewniając komfort przez cały rok.
Najważniejsze informacje:
dom z bali świerkowych w tradycyjnym stylu
stan surowy otwarty - elastyczne możliwości wykończenia
20 arów działki z dużym potencjałem
media: prąd, gaz, woda, szambo
przyziemie z kuchnią, łazienką i kotłownią
dach z zaimpregnowanego gontu świerkowego
trzy pokoje na poddaszu + dwie dodatkowe łazienki
salon z wyjściem na taras
Zadzwoń, aby umówić się na prezentację i zobaczyć to miejsce na żywo.
Marcin Książek
tel. 509pokaż telefon
Loft 4 Nieruchomości - Twoje biuro, Twoi agenci
:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Numer oferty: 252/LTN/DS
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Marcin Książek
Statystyki ogłoszenia: