Dom na sprzedaż Cisna - 310,0m2
POWIERZCHNIA
310,00 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI
0 m2
LICZBA POKOI
5
RODZAJ DOMU
inny
Szczegóły oferty WLD-DS-2768 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Domy na sprzedaż
- Lokalizacja podkarpackie, Cisna
- Powierzchnia całkowita310 m2
-
Powierzchnia
działki 0,49 m2
Sprawdź MPZP
-
Cena
2 500 000 zł
- Cena za m2 8 064,52 zł/m2
- Liczba pokoi 5
- Rodzaj domu inny
- Materiał inny
- Kształt działki nieregularny
- Mediaprąd, woda
- Ogrodzenie działkiinne
Lokalizacja
Opis oferty
Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Marzysz o własnym miejscu w Bieszczadach, gdzie cisza, natura i górskie widoki są na wyciągnięcie ręki?
Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową , nieruchomość położoną w samym centrum Cisnej.
Oferta obejmuje dwa budynki mieszkalne jednorodzinne o powierzchniach użytkowych ok. 120 m2 oraz ok.190 m2, usytuowane na dwóch działkach o łącznej powierzchni 0,4871 ha.
Budynek nr 1 - Dom drewniany, doskonale wpisujący się w bieszczadzki krajobraz. Budynek z 1938 r., częściowo wyremontowany. Wykonano m.in.:
Wymianę pokrycia dachowego i okien, instalacje do ogrzewania wody prądem, instalacje elektryczna.
Wyremontowana część : 3 pokoje w tym jeden z kominkiem, kuchnia, 2 łazienki.
Część przed remontem: 2 pokoje i kuchnia.
Budynek ogrzewany jest za pomocą kominka na drewno, kuchni kaflowej na drewno
i węgiel.
Budynek nr 2 - Dom murowany w stanie surowym otwartym (SSO) o powierzchni użytkowej ok 190 m2. Budynek składa się z podpiwniczenia pod całością budynku, które
w całości zostało ocieplone, parteru oraz poddasza użytkowego. Piwnica składa się z garażu, kotłowni oraz trzech pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, sypialnia i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zaprojektowane są cztery sypialnie i łazienka.
Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni ok. 25 m2.
Na działkach został wykonany drenaż odprowadzający wodę z obydwu budynków oraz nadmiar wody ze studni artezyjskiej do stawu.
Media: prąd, studnia głębinowa, studnia artezyjska, kanalizacja.
Obie działki są częściowo ogrodzone, obsadzone drzewami.
Całość idealna pod agroturystykę, pensjonat lub inwestycję prywatną.
Nieruchomość oddalona o 17 km od Baligrodu, o 19 km od Wetliny, 38 km od Leska.
Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.
Teren objęty programem Natura 2000.
Cisna to brama do najpiękniejszych bieszczadzkich szlaków. Miejscowość ta od lat przyciąga miłośników przyrody oraz leśnych i górskich wędrówek. Idealny punkt startowy na Okrąglik, Łopiennik, Jeleni Skok, Małe i Duże Jasło. Cisna to również stale rozwijająca się infrastruktura turystyczno- rekreacyjna. W niedalekiej odległości do najbardziej rozpoznawalnego i kultowego miejsca, jakim jest Siekierezada. W bliskiej odległości znajduje się również stacja bieszczadzkiej kolejki wąskotorowej. W okolicy przez cały rok odbywają się liczne imprezy: Festiwale, Koncerty, Rajdy, Biegi.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: WLD-DS-2768
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości