To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Chałupy, zachodniopomorskie

Dom na sprzedaż Chałupy, Chałupy

230 m2
1 495 000 PLN 6 500 zł/m2
Opis

Dom z duszą i ogrodem jak prywatny park – dla ludzi ceniących przestrzeń, sztukę i naturę

To nie jest zwykły dom.
Powstał jako miejsce związane z twórczością i artystami – od zawsze panowała tu atmosfera kreatywności, piękna i dobrego smaku. Wzniesiony z solidnych, wysokiej klasy materiałów, do dziś emanuje charakterem i niepowtarzalnym klimatem, którego nie znajdziesz w nowym budownictwie.

Wyjątkowa przestrzeń

230 m² domu podzielonego na dwie części (główna 155 m2 i apartamentowa 75 m2) – idealne dla rodziny wielopokoleniowej, gości lub prowadzenia działalności.

dwa niezależne wejścia i wjazdy – pełna swoboda.

Ogród jak zielony skarb
Na działce 5444 m² znajdziesz ogród, który przez lata dojrzewał i nabierał charakteru. Dorodne drzewa, gęste krzewy i wyjątkowa roślinność tworzą intymną, niemal parkową przestrzeń – dając prywatność, cień i niepowtarzalny klimat. Do tego staw i basen – oaza relaksu tuż za progiem.

Komfort i ekologia

kuchnia połączona z jadalnią oraz przestronnym salonem, 3 sypialnie

apartament 75 m² z osobnym wejściem

własna studnia, oczyszczalnia i instalacja solarna

Lokalizacja
Tylko 6,5 km od centrum Koszalina, 18 km od Mielna i 45 km od Kołobrzegu – blisko morza, a jednocześnie w ciszy terenów Natura 2000, 300 m od rzeki Czarnej.

To dom, w którym od razu poczujesz, że to coś więcej niż nieruchomość.
Zadzwoń i odkryj to wyjątkowe miejsce na własne oczy. 


Więcej
Dom:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia całkowita:
230 m2
Lokalizacja:
województwo: zachodniopomorskie powiat: Koszaliński gmina: Świeszyno miejscowość: Chałupy ulica: Chałupy