To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Dom na sprzedaż Bydgoszcz, Szwederowo,

202,40 m2
987 000 PLN 4 876 zł/m2
Opis

Oferta inwestycyjna. Kamienica na sprzedaż na Szrederowie w Bydgoszczy. Świetna lokalizacja położona blisko komunikacji miejskiej w pobliżu sklepów, szkoły, przedszkola i innych usług.
Budynek przedwojenny położony na działce 336m2, działka narożna, dojazd drogą asfaltową. Stworzone zostało 9 kawalerek na 3 kondygnacjach plus dodatkowo na działce 2 domki mieszkalne oraz garaż. W budynku klatka schodowa więc do wszystkich powstałych mieszkań wejście bezpośrednio z klatki. Na parterze są 3 kawalerki, na piętrze również 3 oraz 3 na poddaszu. Wszystkie lokale wyposażone w aneksy kuchenne łazienki z kabinami prysznicowymi i wc w pełni umeblowane i wyposażone i co ważne wynajęte na cele mieszkaniowe z umowami na czas określony.
Budynek ogrzewany z pieca gazowego, który zaopatruje również wodę ciepłą. Nieruchomość posiada przyłącze wody i kanalizacji z sieci miejskiej. Dach z lekkim spadem pokryty papą wymieniana w 2016 roku. Internet i telewizja z UPC. Gotowa pracująca inwestycja idealna dla Ciebie!.

www.posredniknieruchomosci.pl

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Więcej
Dom:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
11
Powierzchnia całkowita:
202,40 m2
Lokalizacja:
województwo: kujawsko-pomorskie powiat: Bydgoszcz gmina: Bydgoszcz miejscowość: Bydgoszcz dzielnica: Szwederowo

Podobne oferty w tej lokalizacji