Dom na sprzedaż Brzezina,
1 511 573 PLN
7 613 zł/m2
Opis
Więcej
Sprzedaż nieruchomości obejmuje zarówno budowę domu z generalnym wykonawcą jak i zakup działki, co gwarantuje sprawny przebieg inwestycji i oszczędność czasu na formalnościach.
W całkowitej cenie kwota 399 000 zł stanowi koszt zakupu działki.
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Projekt domu: Energetyczny Projekt
Brzezina to spokojna miejscowość w gminie Miękinia, która łączy uroki życia w otoczeniu zieleni z bliskością dużego miasta. Działka o powierzchni 20 arów zapewnia komfortową przestrzeń dla Twojej inwestycji, a okolica domów jednorodzinnych i terenów rolnych tworzy kameralny klimat. Bliskość sklepów, przystanku autobusowego, szkoły i przedszkola sprawia, że codzienne życie jest wygodne i praktyczne. Do centrum Wrocławia dotrzesz w niespełna pół godziny, co czyni to miejsce doskonałym kompromisem pomiędzy spokojem a dostępem do miejskich udogodnień.
Nowoczesny projekt domu przewiduje przestronną strefę dzienną z otwartą kuchnią i salonem, w którym naturalne światło tworzy wyjątkową atmosferę. Na parterze zaplanowano również praktyczne zaplecze gospodarcze i garaż. Poddasze to strefa prywatna z kilkoma sypialniami, garderobami i łazienkami, idealnie dostosowana do potrzeb rodziny.
Warto podkreślić, że wizualizacja domu została wykonana na rzeczywistej działce z ogłoszenia, dzięki czemu możesz od razu zobaczyć potencjał tej przestrzeni.
To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu w spokojnym otoczeniu, nie rezygnując z wygody codziennego życia. Zaprojektujemy dom zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – lub pomożemy Ci wybrać inny projekt z naszej oferty!
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 5
- Powierzchnia całkowita:
- 198,56 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: średzki gmina: Miękinia miejscowość: Brzezina