ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

112,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 900 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

6

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

wolnostojący

Szczegóły oferty 269 Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja dolnośląskie, Borowa, Borowa, Lipowa
  • Powierzchnia całkowita112 m2
  • Powierzchnia
    działki
    1 900 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    990 000 zł

    (cena do negocjacji)
    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,77% na dz. 20.04.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 8 839,29 zł/m2
  • Liczba pokoi 6
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Rodzaj domu wolnostojący
  • Rok budowy 1940
  • Forma własności własność
  • Materiał cegła
  • Mediaprąd
  • Kanalizacjamiejska
  • Droga dojazdowaasfaltowa
  • Ogrodzenie działkisiatka
Informacje dodatkowe:
taras, piwnica, garaż, umeblowane

Lokalizacja

Borowa, Borowa, Lipowa

Opis oferty

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką oraz dodatkowym terenem zielonym wokół. Pełna własność działki o powierzchni 1900 m2 oraz terenem otaczający posesję o powierzchni 6800 m² z dożywotnią dzierżawą. Na działce znajdują się również dwa budynki:  garażowy o powierzchni 27 m² z mediami, łazienką, letnią kuchnią  oraz gospodarczy 12 m².

Dom z lat czterdziestych, obecni właściciele zakupili nieruchomość w 2008 roku i od tego czasu przeprowadzili szereg remontów oraz modernizacji, m.in.:

- wymiana dachu wraz z ociepleniem wełną mineralną (wymienione łaty, kontrłaty, folia oraz dachówka ceramiczna),

- instalacja grzewcza miedziana z piecem na ekogroszek,

- wymienione piony na PCV oraz częściowo instalacja elektryczna,

- budynek zaizolowany od fundamentów, zrobione odwodnienie (piwnica sucha, przestrzeń pod całym domem jest do wykorzystania),

- dołożone duże okno tarasowe i dobudowany taras,

- w 2010 kapitalny remont pomieszczeń na piętrze.

Dom ciekawie położony z dużym potencjałem.

Media miejskie: woda, prąd i kanalizacja. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W wiosce znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia, restauracja, plac zabaw, boisko, sklepy spożywcze oraz kościół. Do Wrocławia około 10 km drogą dwupasmową, dodatkowo sprawna komunikacja PKP.

Zapraszam na prezentacje! Oferta bez prowizji.

Rzetelna i kompleksowa obsługa całej transakcji. Bezpłatnie sprawdzamy również zdolność kredytową oraz załatwiamy wszelkie formalności niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego - wycena nieruchomości gratis.

Kontakt:

Maciej Bodasiński


Numer oferty: 269

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości