ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

298,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

1 666 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

inny

Szczegóły oferty SDGITU642 Data dodania: 5 dni temu

Lokalizacja

Bobolice, Sienkiewicza

Opis oferty

Nowoczesny dom z potencjałem  Bobolice, ul. Sienkiewicza

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2018 roku, położony w spokojnej części Bobolice przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokim standardem wykończenia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu gotowego do zamieszkania, z możliwością dalszej aranżacji poddasza według własnych potrzeb (na strychu został wykończony już jeden pokój).

Dom oferuje około 125 m² powierzchni użytkowej na parterze oraz dodatkową przestrzeń na poddaszu (ok. 125m2), które zostało przygotowane do wykończenia i adaptacji na kolejne pokoje lub strefę rekreacyjną.

Funkcjonalny układ pomieszczeń:

-Parter domu został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Znajduje się tutaj:

-przestronny salon połączony z jadalnią i nowoczesną kuchnią,

-dwie komfortowe sypialnie,

-główna sypialnia z prywatną łazienką,

-druga łazienka usytuowana przy wejściu,

-przestronny korytarz oraz komunikacja.

Na poddasze prowadzą wygodne schody. Góra domu została częściowo wydzielona na kolejne pomieszczenia i pozostaje do własnej aranżacji( jeden pokój jest już całkowicie wykończony)co daje ogromne możliwości stworzenia dodatkowych sypialni, gabinetu, siłowni lub strefy relaksu.

Standard wykonania:

-rok budowy: 2018,

-dach pokryty dachówką ceramiczną,

-elewacja ocieplona styropianem 16 cm,

-szerokość elewacji: 15,81 m,

-okna trzyszybowe

-ogrzewanie gazowe,

-ogrzewanie podłogowe w strefie salonu, kuchni oraz przedpokoju,

-własna studnia,

-szambo,

-instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,05 kW (13 paneli)


-garaż 20m2

Dom został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o estetykę i komfort mieszkańców. Jasne wnętrza oraz duże przestrzenie tworzą wyjątkowy klimat tej nieruchomości.

Działka i otoczenie:

Nieruchomość usadowiona jest na działce o powierzchni niemal 17 arów. Teren wokół domu został starannie zagospodarowany  znajduje się tutaj ogródek idealny do własnych upraw oraz liczne nasadzenia drzewek owocowych, które nadają miejscu wyjątkowego uroku i prywatności.
10 minut piechotą do punktów handlowo- usługowych.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SDGITU642

Statystyki ogłoszenia:

oko