Dom na sprzedaż
Białowieża,
Podolany Drugie
309 000 PLN
4 292 zł/m2
Opis
Więcej
Dom z potencjałem w Podolanach Drugich (Białowieża) – do remontu + budynki gospodarcze.
Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym w malowniczych Podolanach Drugich, w Białowieży.
W skład oferty wchodzi:
-Dom o powierzchni 70 m² – do remontu, idealny jako baza do stworzenia przytulnego domu lub domku pod wynajem.
Posiada piece kaflowe. Dach i orynnowanie wymienione 4 lata temu.
- Liczne fantazyjne budynki gospodarcze, które mogą zyskać nowe życie jako pracownie, składziki lub pomieszczenia użytkowe.
- Dwie solidne stodoły z dobrą konstrukcją – możliwość adaptacji na budynki mieszkalne lub agroturystykę!
- Dwie działki ( 1 410 m2 + 725m2) Działka z domem jest wąska i długa, natomiast od jej połowy łączy się z drugą działką, co sprawia, że końcowy obszar posesji jest znacznie szerszy.
- Dojazd z dwóch stron: asfaltem i drogą szutrową – wygodny dostęp od strony północnej i południowej.
- Lokalizacja ul. Podolany Drugie w Białowieży,.
- W pobliżu: sklepy, stacja benzynowa, szkoła, przedszkole, dom kultury, urzędy, kościół, cerkiew, Park Pałacowy, Muzeum Przyrodnicze oddalone o ok 5min samochodem; 10 minut rowerem.
🌳 Cisza, spokój i piękne otoczenie natury – idealne miejsce na odpoczynek, działalność turystyczną lub spokojne życie z dala od zgiełku.
Niepowtarzalna okazja – takich miejsc w Białowieży jest coraz mniej!
Zadzwoń i poznaj szczegóły – warto zobaczyć na żywo!
Numer oferty w biurze nieruchomości: 2200/4158/ODS
- Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację -
- Zapytaj nas o najlepsze rozwiązania kredytowe -
- Kupuj bezpiecznie z Express House -
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 5
- Powierzchnia całkowita:
- 72 m2
- Lokalizacja:
- województwo: podlaskie powiat: Hajnowski gmina: Białowieża miejscowość: Białowieża ulica: Podolany Drugie