ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

632,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty T00209

Lokalizacja

Zebrzydowa, Zebrzydowa, gm. Nowogrodziec, 61

Opis oferty

Nieruchomość w nowej cenie!

Budynek biurowo-mieszkalny w Zebrzydowie.

Do sprzedaży jest nieruchomość gruntowa obejmująca działkę o pow. 1 400m² oraz budynek biurowo techniczno- mieszkalny o pow. użytkowej 578,88 m² i budynek magazynowy o pow. użytkowej 52,80 m². Działka jest ogrodzona. Ogrodzenie wykonane z siatki stalowej na słupkach stalowych obsadzonych w cokole betonowym. Teren działki poza zabudową utwardzony kostką brukową oraz trylinką betonową.

W pobliżu:

400 m – droga krajowa nr 94

2,5 km – duży dyskont spożywczy

2,9 m –  stacja kolejowa Zebrzydowa

50 km – Jelenia Góra

Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość oznaczona jest na rysunku planu symbolem: 16U,MN – wielofunkcyjny teren usług i mieszkalnictwa.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na czas nieokreślony ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.: - nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie - 21,94 m², użytkowania na gruncie - 6,2 m2 

Stan prawny

Dla nieruchomości Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu rejonowego w Bolesławcu prowadzi księgę wieczystą.

Nieruchomość stanowi użytkowanie wieczyste: Telekomunikacji Polskiej S.A. (obecnie Orange Polska S.A.)Dział Księgi Wieczystej III i IV wolny od wpisów.

Ochrona konserwatora

Strefa komunikacyjna

Media

brak,


Numer oferty: T00209

Statystyki ogłoszenia:

oko